Osemdesiat minút držal čisté konto, potom dostal tri góly. Dúbravka ako jednotka nezačal najlepšie

Po zranení gólmanskej jednotky NUFC nastúpil po dlhšom čase v bránke od začiatku, ale konečný výsledok ho nemôže tešiť.

07.12.2023 22:39
dúbravka futbal Foto:
Martin Dúbravka v drese NUFC v zápase proti Evertonu.
debata (3)

Futbalisti Newcastlu United v bránke s Martinom Dúbravkom prehrali vo štvrtkovom zápase 15. kola Premier League na ihrisku Evertonu 0:3.

Slovenského reprezentačného brankára prekonal najskôr v 79. minúte krížnou strelou zvnútra šestnástky Dwight McNeil, v závere domáci prikrášlili triumf ďalšími dvoma gólmi. Newcastle figuruje v tabuľke na siedmom mieste, Everton sa dostal zo zostupového pásma na 17. priečku.

Dúbravka nahradil v bránke „strák“ zraneného Nicka Popa, ktorý si v sobotňajšom zápase s Manchestrom United vykĺbil rameno a po operácii ho čaká pravdepodobne až štvormesačná absencia.

Ivan Hašek Čítajte viac Na Tehelnom poli čakal, ako sa rozhodne Weiss, Slováci uprednostnili Calzonu. Čechov má po škandále zdvihnúť legenda

V základnej zostave v zápase Premier League sa Dúbravka objavil po vyše polroku. Naposledy si zahral 28. mája proti Chelsea (1:1).