Pravda Pravda EURO 2024 EURO 2024 Výsledky výsledky

Osemdesiat minút držal čisté konto, potom dostal tri góly. Dúbravka ako jednotka nezačal najlepšie

Po zranení gólmanskej jednotky NUFC nastúpil po dlhšom čase v bránke od začiatku, ale konečný výsledok ho nemôže tešiť.

07.12.2023 22:39
dúbravka futbal Foto:
Martin Dúbravka v drese NUFC v zápase proti Evertonu.
debata (3)

Futbalisti Newcastlu United v bránke s Martinom Dúbravkom prehrali vo štvrtkovom zápase 15. kola Premier League na ihrisku Evertonu 0:3.

Slovenského reprezentačného brankára prekonal najskôr v 79. minúte krížnou strelou zvnútra šestnástky Dwight McNeil, v závere domáci prikrášlili triumf ďalšími dvoma gólmi. Newcastle figuruje v tabuľke na siedmom mieste, Everton sa dostal zo zostupového pásma na 17. priečku.

Dúbravka nahradil v bránke „strák“ zraneného Nicka Popa, ktorý si v sobotňajšom zápase s Manchestrom United vykĺbil rameno a po operácii ho čaká pravdepodobne až štvormesačná absencia.

Ivan Hašek Čítajte viac Na Tehelnom poli čakal, ako sa rozhodne Weiss, Slováci uprednostnili Calzonu. Čechov má po škandále zdvihnúť legenda

V základnej zostave v zápase Premier League sa Dúbravka objavil po vyše polroku. Naposledy si zahral 28. mája proti Chelsea (1:1).