5 : 1
(0:0, 2:1, 3:0)
HK Spišská Nová Ves
Naposledy zmenené pred 6 mesiacmi

Košice vyhrávajú dnešný zápas 5:1. Výsledok je síce jednoznačný, ale sledovali sme vyrovnané stretnutie. Domáci však vyhrávajú určite zaslúžene. Prajem ešte pekný večer.

Koniec zápasu.

59:38

Košice dali gól! Domáci pridávajú ešte piaty gól v zápase. Hostia už pôsobili odovzdane. Šedivý našiel prihrávkou PATRIKA LAMPERA, ktorý nečakanou strelou prekonáva Suráka. Asistencie: E. Šedivý, M. Lunter.

59:08

Začala posledná minúta tretej tretiny a pravdepodobne aj zápasu.

58:42

Košice dali gól! Hostia hrali totálny vabank. K puku sa dostal úplne voľný JOONA JÄÄSKELÄINEN, ktorý bez problémov dopravil puk do opustenej brány. Asistencie: A. Breton, Ch. Berger.

57:58

Hostia hrajú bez brankára!

57:22

Kerbashian hľadal pred bránou Bakoša. Výborne prihrávku zablokoval Breton.

56:20

Hostia sa ubránili a sú v plnom počte.

55:21

Hostia sa veľmi dobre bránia. Domácim takmer nič nedovolili.

54:20

Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves:
Branislav Rapáč – 2 min., krosček.

53:22

Hostia sa dostali do prečíslenia. Zakončoval z pravej strany, ale Riečický výborne zakročil a strelu vyrazil.

52:05

Krivošík pekne vyviezol puk. Výborne ho však od puku odstavil Žiak.

51:23

Myklukha v peknej individuálnej akcii. Jeho zakončenie však končí len na bočnej sieti.

50:04

Valach nahadzoval puk od modrej čiary. Jeho pokus Riečický nevidel, ale zasahovať napokon nemusel.

49:10

Bakoš zakončoval bekhendom. Riečický jeho strelu bez problémov vyrazil.

48:31

Krivošík tvrdo narazil Ališauskasa. O faul sa nejednalo. Hosťujúci obranca sa však veľmi ťažko dvíha zo zeme.

47:28

Košice dali gól! Domáci pridávajú tretí gól v zápase. Výborne to spravil EDUARD ŠIMUN. Dostal prihrávku za bránou. Nakorčuloval si pred Suráka a prudkou strelou prekonáva Suráka. Asistencie: J. Jääskeläinen, H. Fejes.

46:44

Fejes ja už na ľade. Domáci sa ubránili.

46:22

Domáci sa dobre bránia a vyhadzujú puk cez všetky čiary.

45:11

Nellis vo výbornej pozícii netrafil bránu. Tlak hostí pokračuje.

44:49

Vylúčenie v tíme HC Košice:
Hunter Fejes – 2 min., nedovolené bránenie.

43:55

Ferencovi preskočil puk hokejku a do brejku sa takmer dostal Majdan. Výborne ho však dostihol Romaňák.

42:22

Fejes chcel zakončiť z kruhov. Jeho strelu zablokoval Ališauskas.

41:11

Šanca hostí. Bakoš tečoval nahodenú strelu, ale Riečický betónom túto situáciu vyriešil.

40:50

Zakočenie Myklukhu chytá Riečický a prerušuje hru.

40:01

Začala sa tretia tretina.

V druhej tretine sme sledovali výborný hokej. Domáci hokejisti vedú 2:1. Tretia tretina bude určite veľmi zaujímavá.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:01

Začala posledná minúta druhej tretiny.

38:09

V týchto minútach sledujeme perfektný hokej.

37:01

Nellis zakončoval z výbornej pozície. Riečický jeho pokus vyrazil. Tlak hostí pokračuje.

36:22

Kerbashian zakončoval z tesnej blízkosti. Riečický jeho pokus vyrazil ramenom.

35:42

Bakoš takmer tečoval Kerbashianovu strelu. Domáci sa však dostali k puku a vyhadzujú ho cez všetky čiary.

35:21

Radek Deyl – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou.

34:17

Košice dali gól! Domáci idú do vedenia! Hráči Košíc ubránili oslabovku. HUNTER FEJES nabral rýchlosť. Dostal sa cez Romaňáka do zakončenia a jeho zakončenie zapadlo za Suráka. Asistencie: Ch. Berger,

33:26

Breton zachytil prihrávku hostí a vyhadzuje puk cez všetky čiary.

33:01

Hostia sú síce usadení v útočnom pásme, ale do zakončenia sa nedostávajú.

32:02

Charles Berger – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou.

31:20

Hostia to zvládli a sú v plnom počte.

31:11

Drábek dobre potiahol akciu a strelou švihom prinútil Riečického puk chytiť a prerušiť hru.

29:31

Archambault je už na ľadovej ploche a tak hrajú hostia už vo štvorici.

29:20

Branislav Rapáč – 2 min., sekanie.

28:53

Chovan pálil z tesnej blízkosti, ale jeho pokus nebol presný. Tlak domácich sa stupňuje.

28:11

Berger opäť pálil z pravej strany. Jeho pokus zablokoval Ališauskas.

27:54

Berger pálil od modrej čiary. Surák jeho strelu kryje a prerušuje hru.

27:31

Olivier Archambault – 2 min., podrazenie.

26:52

Berger bojoval o puk pri mantineli. Snažil sa nájsť prihrávkou pred bránou Fejesa, ale jeho pokus bol nepresný.

25:34

Džugan sa dostal do zakončenia z ľavej strany. Jeho pokus Riečický zastavil lapačkou.

23:53

Košice dali gól! Domáci bleskovo využívajú presilovú hru a vyrovnávajú stav stretnutia. JOONA JÄÄSKELÄINEN dostal prihrávku na os ihriska a strelou švihom nedal šancu Surákovi v bráne hostí. Asistencie: A. Breton, F. Krivošík.

23:39

Dalibor Bortňák – 2 min., podrazenie.

22:55

Spišská Nová Ves dala gól! Hostia idú do vedenia. Ališauskas si všimol, že domáci zle striedajú. Prihrávkou z vlastnej tretiny našiel voľného Merezhka, ktorý parádnou prihrávkou našiel OLIVIERA ARCHAMBAULTA a ten strelou z prvej prepálil Riečického. Asistencie: I. Merezhko.

22:14

Vandas vybojoval puk pri mantineli. Prihrával pred bránu, ale nikoho zo spoluhráčov nenašiel.

21:34

Fejes dostal výbornú prihrávku pred bránu. Puk si však nedokázal spracovať.

21:07

Opatrný hokej z prvej tretiny pokračuje.

20:01

Začala sa druhá tretina.

V prvej tretine sme gól nevideli. Sledujeme však veľmi dobrý vyrovnaný hokej. Uvidíme čo nám prinesie druhá tretina.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:02

Začala posledná minúta prvej tretiny.

18:59

Hostia si nerozumeli v rozohrávke. Píska sa icing.

18:00

Sledujeme v posledných minútach výborný hokej.

17:16

Domáci v plnom počte, ale hostia majú stále veľký tlak!

16:17

Kerbashian to spravil šikovne. Riečický však jeho úmysel vystiahol.

15:53

Lunter puk získal a vyhadzuje ho cez všetky čiary.

15:16

Róbert Bačo – 2 min., podrazenie.

15:09

Berger vybojoval puk a rútil sa takmer sám na Suráka. Brankár hostí si však s jeho zakončením poradil.

13:59

Ofsajd hostí. Lantoši si nerozumel s Rapáčom.

13:20

Bakoš zakončoval spoza brány. Jeho pokus nemal nárok na úspech.

12:46

12:07

10:45

Krivošík pálil.z ľavej strány. Následne strieľal aj Jääskeläinen, ale ani jeho pokus nebol úspešný.

10:07

Nerijus Ališauskas – 2 min., držanie.

09:13

Archambault výborne čítal hru a prerušil akciu Košic. Puk poslal cez všetky čiary.

08:23

Lamper sa dostal do zakončenia. Výborný zakrok predviedol Surák.