3 : 4
(1:2, 2:0, 0:1 - 0:1)
Calgary Flames
Naposledy zmenené pred 6 mesiacmi

Hostující celek vyhrává tento zápas v prodloužení, v nastaveném čase rozhodl Rasmus Andersson o výhře Flames.

Česká a slovenská stopa
Martin Pospíšil (CGY) – 0+0, 0 účast, 2 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 17:43

Calgary právě vstřelilo branku!
Hostující celek vyhrává tento zápas v prodloužení, po pěkné individuální akci a obkroužení branky se prosazuje RASMUS ANDERSSON.

63:07

Hosté mají puk za svou brankou a povedenou útočnou akci.

62:48

Domácí rozehrávají od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry.

62:17

Vince Dunn pálil, Daniel Vladař dokázal jeho střelu vyrazit.

62:00

Dvě minuty z prodloužení jsou pryč a puk mají stále domácí.

61:35

Matthew Beniers nedokázal proměnit svou individuální akci, více ze hry mají domácí.

61:35

Jordan Eberle se dostal do šance, ale jeho pokus o zakončení nebyl přesný.

60:52

Puk mají domácí pod kontrolou a pokouší se něco vymyslet. Nemohou se dostat do pásma.

60:27

Andrew Mangiapane nedokázal proměnit svou šanci, a tak domácí rozehrávají od své branky.

60:05

Základní hrací doba nerozhodla, a tak uvidíme prodloužení.

60:01

Začalo prodloužení.

60:00

Třetí třetina skončila.

58:54

Joey Daccord kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou.

58:31

Hosté se dostali do útočného pásma, ale pokus o zakončení nevyšel podle představ. Přihrávka na modrou nebyla přesná.

57:40

Seattle rozehrává od své branky, následně ve středním pásmu ale o puk přišel.

57:16

Dostáváme se do finální fáze hry v tomto zápase, sledujeme rychlý hokej. Oba kluby se pokouší rozhodnout v základní hrací době.

55:53

Máme vyrovnáno, díky důrazu před brankou se nyní dokázal prosadit aktivně hrající ANDREW MANGIAPANE. Domácí brankář už na jeho pokus nedosáhl. Asistence: Noah Hanifin a Christopher Tanev.

55:47

Komerční přestávka.

55:47

Jegor Šarangovič měl na hokejce vyrovnávající branku, ale jeho střelu našel domácí brankář v rukavici.

55:03

Joey Daccord kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou. Hosté hrají početní výhodu velmi dobře.

54:40

Rasmus Andersson ještě udržel útočné pásmo, následně Brandon Tanev dokázal vyhodit přes všechny čáry.

54:18

Joey Daccord se vyznamenal proti střele soupeře, následně hostující hráč minul branku. Nechybělo moc jeho pokusu.

54:00

Hostující celek hraje přesilovku, usadil se v útočném pásmu, kde kombinuje.

53:40

Vyloučení v týmu Seattle Kraken:
Yanni Gourde – 2 min., krosček.

53:11

Domácí měli možnost přečíslení dva na jednoho, ale zakončení míří vysoko nad.

52:16

Joey Daccord kryje kotouč, bude se vhazovat. Nejprve ale komerční přestávka.

51:40

29:19, tak vypadá statistika střel v tomto zápase, více ze hry mají domácí hokejisté, kteří stále drží těsné vedení.

50:54

50:38

Hraje se převážně ve středním pásmu. Mnoho šancí ve třetí třetině k vidění není.

50:13

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině.

49:39

Brian Dumoulin to zkoušel individuálně, ale nedokázal se propracovat do výraznější střelecké pozice.

49:08

Oba kluby střídají a domácí rozehrávají od své branky, drží zatím těsné vedení.

48:37

Jordan Eberle vystihl rozehrávku soupeře, ale do výraznější šance se domácí hráč nedostal. Následně Jared McCann minul branku.

48:15

Nikita Zadorov prodloužil kotouč do útočného pásma, A. J. Greer pálil, a pak zasahoval domácí Joey Daccord.

47:39

Hosté se po rychlé akci dostali do útočného pásma, ale dlouhou dobu v něm nezůstali.

47:08

Christopher Tanev rozehrává od své braky, následně je z toho jen icing.

46:33

Dlouhou dobu se hraje bez přerušení, sledujeme klidnější pasáž hry. Jaden Schwartz minul braku.

46:04

Tye Kartye se výborně dokázal vrátit, a tak zastavil slibně vypadající akci soupeře.

45:41

Christopher Tanev a Andrew Mangiapane vedli rychlou akci svého celku, ale do výraznější střelecké pozice se tým nepropracoval.

45:37

Hra je přerušená, a pak se bude vhazovat před brankou hostujícího celku.

45:06

Daniel Vladař kryje další střelecký pokus domácích hokejistů. Seattle pokračuje v dobré hře, a tak se musí hosté bránit.

43:55

Hostující celek mohl vyrovnat, ale Elias Lindholm nedokázal přesněji vypálit. Jeho rána byla zblokovaná.

43:38

Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

42:41

Blake Coleman se propracoval k odraženému kotouči, ale nedokázal prostřelit domácího brankáře. Joey Daccord si počínal dobře.

42:30

MacKenzie Weegar dostal dobrou přihrávku, ale jeho rána byla zblokovaná.

42:07

Sledujeme rychlou pasáž hry, ani jeden celek se nemůže nyní dostat stabilněji do útočného pásma.

Utkání pokračuje třetí třetinou, střelecky aktivnější jsou domácí a v tomto ohledu vedou 27:13.

40:01

Začala třetí třetina.

40:00

Druhá třetina skončila.

39:21

Yanni Gourde měl zajímavou šanci, ale nedokázal se prosadit. Následně hosté rozehráli na icing.

39:13

Brandon Tanev měl obrovskou šanci, ale brankář Daniel Vladař vytáhl ještě lepší zákrok. Bude se vhazovat.

39:00

Začala poslední minuta hry ve třetině, a pak musel znovu brankář hostů zasahovat.

38:35

Daniel Vladař si dokázal poradit s další domácí střelou, následně přesilovka Seattlu končí.

37:38

Domácí brankář Joey Daccord kryje kotouč, vhazovat se tak bude před jeho brankou. Seattle musí o útočné pásmo tvrdě bojovat.

36:41

Vyloučení v týmu Calgary Flames:
Nikita Zadorov – 2 min., podrážení.

36:30

Jeden z hostujících hráčů hlídkoval před brankou, ale přihrávku nedostal.

36:00

Brian Dumoulin zakončoval z dobré pozice před brankou, Daniel Vladař si dokázal s jeho pokusem poradit.

34:42

Po komerční přestávce pokračuje utkání dál, sledujeme klidnější pasáž hry a domácí celek drží náskok.

33:38

Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry a druhá třetina se dohrává v poměrně rychlém tempu.

32:30

Noah Hanifin to zkoušel individuálně, ale prosadit se nedokázal.

32:11

Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, Flames se pokouší najít cestu k vyrovnávající brance.

31:40

Rasmus Andersson to zkoušel od modré čáry, jeho projektil míří vedle branky. Nenašel nikoho ze spoluhráčů na tečování střely.

30:25

Seattle právě vstřelil branku!
Domácí celek využil aktivní hru k tomu, aby otočil stav zápasu a dostal se do vedení. Larssonovu střelu před brankou šikovně tečoval a puk mimo dosah brankáře poslal JARED MCCANN. Asistence: Adam Larsson.

29:35

Stav zápasu je vyrovnaný a domácí celek pokračuje v aktivní hře a tlačí se do dalších příležitostí.

28:21

Máme vyrovnáno. Domácí JORDAN EBERLE se dostal mezi kruhy ke střele. Jeho zakončení sice nebylo vyloženě povedené, ale puk zamířil mezi betony brankáře. Vladař tam měl mezeru, kterou kotouč propadl až za brankovou čáru. Asistence: Vince Dunn a Yanni Gourde.

28:08

Matthew Beniers měl obrovskou šanci, ale Daniel Vladař udržel kotouč před brankovou čárou. Komerční přestávka.

26:55

Blake Coleman otočil směr hry a při vlastním oslabení se dostal do zakončení. S jeho pokusem si brankář dokázal poradit.

26:31

Seattle má přesilovku, pokouší se něco vymyslet před brankou, ale čeká na výraznější šanci.

26:08

Matthew Beniers měl před brankou dobrou pozici pro zakončení, ale jeho rána končí vedle branky.

25:59

Nikita Zadorov – 2 min., krosček.

25:33

Jamie Oleksiak měl vekou šanci, dostal puk mezi kruhy, ale jeho zakončení dokázal hostujcí brankář vytáhnout nad branku. Nechybělo moc jeho pokusu.

23:13

Vladař kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou. Domácí hokejisté se pokouší v úvodu druhé třetiny vyrovnat.

22:25

Joey Daccord kryje další střelecký pokus soupeře. Martin Pospíšil se dostal do zakončení, ale střela mu nesedla podle představ.

22:08

Sledujeme nyní klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat do útočného pásma.

21:18

Daniel Vladař musí být pozorný, vhazovat se bude před jeho brankou. Domácí celek vede na střely na branku aktuálně 11:8.

20:30

Během přestávky domácí střídali brankáře. Nyní musel hned Joey Daccord zasahovat proti střele soupeře. Situaci zvládl.

20:01

Střídání v týmu Seattle Kraken:
ze hřiště odchází Philipp Grubauer, přichází Joey Daccord.

20:01

Začala druhá třetina.

20:00

První třetina skončila.

19:00

Hlasatel v hale oznámil poslední minutu hry ve třetině.

18:36

Eeli Tolvanen se dostal ke střele, se kterou neměl hostující brankář výraznější problém.

18:23

Daniel Vladař má na svém kontě další zákrok, dokázal si poradit se střelou soupeře.

18:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetině. Hostující celek drží těsné vedení.

17:30

Alexander Wennberg a Jamie Oleksiak se sice propracovali do útočného pásma, ale pokus o zakončení nevyšel podle představ.

16:23

MacKenzie Weegar rozehrává od své branky, následně se kombinace Flames zastavila ve středním pásmu.

15:56

Daniel Vladař se vyznamenal proti střele soupeře. Hostující brankář vytáhl velmi dobrý zákrok proti zakončení soupeře.

15:32

Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže propracovat do výraznější střelecké pozice.

14:07

13:32

Sledujeme rychlý hokej, který aktuálně nenabízí mnoho velkých šancí. Domácí se marně pokouší rychle odpovědět na branku soupeře.

11:40

Hostující celek se znovu dostává do vedení, v přesilovce dokázal velmi dobře vypálit JONATHAN HUBERDEAU. Jeho rána od modré čáry propadla brankáři mezi rukou a tělem až do branky. Asistence: Rasmus Andersson a Nazem Kadri.

11:31

Pierre-Édouard Bellemare – 2 min., podrážení.

10:41

Domácí rozehrávají od své branky, sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit.

10:22

Philipp Grubauer musel zasahovat proti střele soupeře, puk sice neviděl, ale dokázal betonem jej vyrazit.

09:46

Osmá rána se už domácím podařila, a tak vyrovnávají stav zápasu. Více ze hry mají dál hokejisté Seatllu.

08:42

A je vyrovnáno, po vyhraném vhazování v útočném pásmu se ránou od modré čáry prosazuje velmi dobře hrající VINCE DUNN. Asistence: Alexander Wennberg.

08:23

Jamie Oleksiak pálil od modré čáry, na jeho střelu dobře viděl a zasáhl Daniel Vladař.

07:48

4:2, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku. Mnoho zajímavých šancí jsme zatím v tomto zápase neviděli.

06:48

Elias Lindholm to vzal na sebe, jeho ráně chyběla přesnost.

06:28

Po krátké přestávce se vhazovalo v útočném pásmu Seattlu. Domácí se do střelecké pozice propracovat nedokázali.

06:27

Po dlouhé době je hra přerušená, sledovali jsme rychlou pasáž hry plnou soubojů ve středním pásmu. Komerční přestávka.

04:29

Další práce pro českého brankáře ve službách Flames, zakončoval Brian Dumoulin jako obránce.

03:57

Daniel Vladař přerušuje hru, ke střele se dostal z pravé strany Will Borgen.

03:27

Nyní to už domácí sehráli o poznání lépe, Vladař musel zasahovat poté, co se ke střele dostal Vince Dunn.

02:16

Akci domácích zakončoval Brandon Tanev, jehož projektil o malý kousek minul branku.

02:12

Martin Pospíšil se propracoval do dobré střelecké pozice, s jeho pokusem ale neměl brankář Philipp Grubauer výraznější problém.

01:16

Máme tu rychlou úvodní branku v zápase, ve druhé minutě se střelou ke vzdálenější tyči prosazuje ELIAS LINDHOLM. Asistence: Rasmus Andersson a MacKenzie Weegar.

00:01

Utkání právě začalo.

Úvodní sestavy:

Seattle Kraken: Grubauer (Daccord) – Larsson, Dunn, Borgen, Oleksiak, Schultz, Dumoulin – Eberle, Beniers, McCann – B. Tanev, Schwartz, Wennberg – Bjorkstrand, Gourde, Tolvanen – Yamamoto, Bellemare, Kartye.

Calgary Flames: Vladař (Markström) – R. Andersson, Weegar, C. Tanev, Hanifin, DeSimone, Zadorov – Mangiapane, E. Lindholm, Šarangovič – Pospíšil, Kadri, Zary – Coleman, Backlund, Huberdeau – Duehr, Dubé, Greer.

Nastupují proti sobě dva sousedé v tabulce Západní konference. Lepší výchozí pozici před zápasem mají hráči Seattlu, který získali z 19 zápasů 18 bodů a v tabulce jsou desátí. Z posledních pěti zápasů vyhráli poslední dva. Porazili New York Islanders 4:3 v nájezdech a Vancouver Canucks 4:3. Tým nestačil na Edmonton 1:4, Colorado 1:5 a na Edmonton 3:4 v prodloužení. Calgy má ze 17 zápasů 15 bodů a v tabulce je jedenácté. Z posledních pěti zápasů vyhrálo dva. Porazilo Montreal 2:1 a Vancovuer 5:2. Nestačilo však na Toronto 4:5 v nájezdech, Ottawu 1:4 a Islanders 4:5 v nájezdech.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey Leaague. V tomto zápase proti sobě nastoupí Seattle Kraken a Calgary Flames.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.