Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda Domov podcast Výsledky výsledky

Real ukazuje prstom na Suáreza a dúfa, že za 85 miliónov eur bude jeho

Luis Suárez je podľa anglických médií prvou voľbou futbalového Realu Madrid na posilnenie útoku v letnom prestupovom termíne. Za 27-ročného uruguajského útočníka v službách FC Liverpool sú v Madride údajne ochotní položiť na stôl 85 miliónov eur.

29.04.2014 16:58
Luis Suárez Foto: ,
Luis Suárez.
debata

"Suárez je hlavný cieľ pre najbližšie obdobie. Florentino Perez ho veľmi túži získať. Podľa prezidenta Realu je to po Cristianovi Ronaldovi a Lionelovi Messim momentálne tretí najlepší futbalista na svete,“ píše portál International Business Times. Ten sa odvoláva na deníky The Sun a The Mirror.

Uruguajský kanonier FC Liverpool Suárez nastrieľal v tomto ročníku najvyššej anglickej súťaže už 30 gólov a ďalších 21 pripravil svojim spoluhráčom. Problémom pri možných pytačkách Madridčanov je Suárezova súčasná zmluva v Liverpoole, ktorá je v platnosti od decembra a vyprší až v roku 2018. Predsta­vitelia kráľovského španielskeho klubu však veria, že svoj „prestup leta“ skompletizujú ešte do júnového začiatku majstrovstiev sveta vo futbale.

O odchode Suáreza do Madridu sa špekulovalo už vlani v lete, ale vedenie LFC mu vtedy neumožnilo prestúpiť. Juhoameričan bol napokon rád, že zostal na Anfield Roade. Len nedávno anglická Asociácia profesionálnych futbalistov (PFA) zvolila Suáreza za najlepšieho hráča roka. Uruguajský topkanonier tohto ročníka Premier League je prvý Juhoameričan s prestížnou trofejou.

debata chyba
Viac na túto tému: #Real Madrid #Luis Suaréz #Florentino Perez