2 : 4
(2:0, 0:0, 0:4)
Slovensko
Naposledy zmenené pred 12 dňami

Oba celky bude čekat skupina o páté až osmé místo, kde se utkají s Itálií a Japonskem. Děkuji za pozornost a u dalších online přenosů na počtenou.

Je dobojováno! Slováci předvedli ve třetí třetině svou zatím nejlepší patnáctiminutovku na tomto šampionátu a po parádním obratu se dočkali také prvního vítězství na letošním turnaji. Do sestavy se vrátil Martin Joppa, jakožto kapitán, a parádně byl odměněn, jelikož se trefil třikrát a dovedl svůj tým k vítězství. Rozhodující branku vstřelil Miroslav Stašák z přesilové hry. Za Koreu se v první třetině prosadili pouze Čang Dong-sin a Ju In-čchul.

Konec zápasu.

44:00

Dnešní utkání sleduje 46 diváků.

43:28

Jižní Korea hraje bez brankáře s šesti hráči v poli!

42:07

Slovensko právě vstřelilo branku!
Autorem branky je MARTIN JOPPA. Asistence: Marián Ligda.

40:08

Oddechový čas pro tým Jižní Korea.

40:08

Autorem branky je MIROSLAV STAŠÁK. Asistence: Martin Joppa a Marián Ligda.

38:45

Vyloučení v týmu Jižní Korea:
Rju Či-hjun – 2 min, nedovolené bránění.

35:58

Autorem branky z trestného střílení je MARTIN JOPPA.

35:58

Ju In-čchul – TS, hákování.

33:06

Autorem branky je MARTIN JOPPA. Asistence: Miloš Večerek a Erik Fojtík.

30:01

Začala třetí třetina.

30:00

Druhá třetina skončila.

29:48

Čo Pchjong-sok tečoval střelu Čang Dong-sina do slovenské sítě potřetí, ale po prohlídce videozáznamu rozhodčí odhalili vysokou hůl a branku odvolávají.

15:01

Začala druhá třetina.

15:00

První třetina skončila.

07:52

Jižní Korea právě vstřelila branku!
Autorem branky je JU IN-ČCHUL. Asistence: Kim Jong-song.

06:55

Autorem branky je ČANG DONG-SIN. Asistence: Čung Sung-hwan a Čchoi Kwang-hjok.

02:12

Vyloučení v týmu Slovensko:
Miloš Večerek – 2 min, podrážení.

00:01

Utkání právě začalo.

Úvodní sestavy:

Jižní Korea: Čchoi Hjok-čun (Pong Dä-han) – Čchoi Kwang-hjok, Song Je-ha, O Sok, Kim Jong-song © – Čang Dong-sin, Čung Sung-hwan, Čo Pchjong-sok – Ju In-čchul (A), Rju Či-hjun, Kim In-kjum, Čang Čong-ho – Pak Sok, Kim In-kjum.
Trenér: Kim Čung-ho

Slovensko: Lepáček (Pastucha) – Fojtík (A), Ferenčík, Hlinka – Joppa ©, Večerek, Korman – Stašák (A), Ligda (A), Turic.
Trenér: Ivan Hricko

Rozhodčí: Johannson (SWE) – Oswold Hermansen (NOR), Hus (SVK).

Slovensko

Slováci jsou na tom podobně, protože nejprve podlehli Spojeným státům americkým 0:10 a stejně jako jejich dnešní soupeř si stejnou porážku připsali také s Čínou. Také naše východní sousedy tak čeká skupina o páté až osmé místo.

Jižní Korea

Jižní Korea se na turnaji ukázala už dvakrát a čeká ji se Slovenskem poslední zápas ve skupině. Korejci nejprve podlehli v neděli večer Číně vysoko 0:10, pak prohráli se Spojenými státy americkými 0:11 a zahrají si jistojistě skupinu o 5.-8. místo.

Krásný úterní večer všem para hokejovým fanynkám a fanouškům. Vítám vás u Skupiny A Mistrovství světa a společně budeme sledovat utkání mezi Jižní Koreou a Slovenskem. Utkání začíná v 18:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.