SOBOTA
VODNÉ ŠPORTY
11.30 Rýchlostná kanoistika, MS (Dvojka)
11.30 Rýchlostná kanoistika, MS (ČT šport)
VOLEJBAL
19.45 Slovensko – Švajčiarsko, ME žien (Dvojka)
TV Pravda: Smečiarka Nikola Radosová hodnotí prípravu pred domácimi ME v relácii Týždeň v športe – volejbalový špeciálLETNÝ BIATLON
15.30 Šprint mužov, MS (ČT šport)
15.00 Šprint mužov, MS (Eurosport 1)
16.45 Šprint žien, MS (Eurosport 1)
16.50 Šprint žien, MS (ČT šport)
CYKLISTIKA
18.45 Vuelta, 1. etapa (Eurosport 1)
MOTORIZMUS
14.30 VC V. Británie, kvalifikácia MotoGP (Nova Sport1)
FUTBAL
Česká Fortuna liga
19.10 Slavia – Bohemians (Orange Sport)
La liga
16.55 Osasuna – Eibar (Digi Sport 3)
18.55 Real Madrid – Valladolid (Digi Sport 3)
20.55 Celta Vigo – Valencia (Digi Sport 3)
20.55 Getafe – Bilbao (Digi Sport 2)
Bundesliga
15.25 Hoffenheim – Brémy (Digi Sport 1)
15.25 Düsseldorf – Leverkusen (Digi Sport 2)
18.25 Schalke – Bayern (Digi Sport 1)
Serie A
17.55 Parma – Juventus (Digi Sport 2)
20.40 Fiorentina – Neapol (Digi Sport 1)
Ligue 1
19.55 Dijon – Bordeaux (Nova Sport 2)
TENIS
23.00 ATP 250 Series – Winston Salem, finále mužov
NEDEĽA
CYKLISTIKA
15.00 Vuelta, 2. etapa (Eurosport 1)
FUTBAL
MLS
1.35 Philadelphia – DC United (Nova Sport 1)
Fortuna liga
17.15 Slovan – Žilina (Dvojka)
19.00 Nitra – Dunajská Streda (Orange Sport)
Česká Fortuna liga
16.00 Plzeň – Opava (Orange Sport)
19.00 Liberec – Sparta Praha (Orange Sport)
La liga
16.55 Alavés – Espanyol (Digi Sport 3)
18.55 Leganés – Atlético Madrid (Digi Sport 3)
20.55 Barcelona – Betis Sevilla (Digi Sport 1)
Bundesliga
15.25 Lipsko – Frankfurt (Digi Sport 1)
17.55 Hertha – Wolfsburg (Digi Sport 1)
Serie A
17.55 Udinese – AC Miláno (Digi Sport 2)
20.40 Sampdoria – Lazio (Digi Sport 2)
Ligue 1
15.05 Monako – Nimes (Nova Sport 2)
16.55 Strasbourg – Rennes (Nova Sport 2)
20.55 PSG – Tolouse (Nova Sport 2)
LETNÝ BIATLON
14.40 Stíhacie preteky mužov, MS (ČT šport)
16.20 Stíhacie preteky žien, MS (ČT šport)
MOTORIZMUS
13.45 VC V. Británie, hlavné preteky MotoGP (Nova Sport 1)
VODNÉ ŠPORTY
11.30 Rýchlostná kanoistika, MS (Dvojka)
11.40 Rýchlostná kanoistika, MS (ČT šport)