Pospíšil spôsobil rozruch, zlikvidoval Marchanda a skončil. Cesta Oilers za rekordom sa skončila tesne pred cieľom

Hráči Edmontonu prehrali po šestnástich stretnutiach a nevyrovnali rekord Pittsburghu v najdlhšej víťaznej sérii v histórii profiligy.

07.02.2024 09:27
844144948 Foto:
Pospíšil sa s kapitánom Bruins nemaznal.

Oilers prehrali na ľade obhajcu titulu Vegas Golden Knights 1:3. Edmonton tak nevyrovnal rekord Pittsburghu v najdlhšej víťaznej sérii.

Penguins v sezóne 1992/1993 vyhrali sedemnásť zápasov v rade. Oilers napodobnili zápis Columbusu. Blue Jackets boli v ročníku 2016/2017 tiež blízko, ale séria sa rovnako zastavila na čísle 16.

Calgary triumfovalo na ľade Bruins 4:1. Do zostavy Calgary sa po štvorzápasovej absencii spôsobenej zranením hornej časti vrátil Pospíšil.

422140057 1366748693972216 6681887453393630417 n Čítajte viac Veľká noc pre Slafkovského! Slovenský útočník má za sebou svoj prvý viacgólový zápas v NHL

Slovenský útočník však stihol stráviť na ľade len 4:32 minúty, pripísať si dva hity a plusový bod.

Pospíšil v závere prvej časti fauloval Brada Marchanda, keď ho krosčekoval a zasiahol ho do oblasti hlavy a krku. Dostal trest do konca duelu.

Marchand bol príliš aktívny pri dorážke, čo sa nepáčilo viacerým hráčom Flames. Pospíšil vletel do skrumáže a kapitána medveďov zasiahol priamo do tváre.

Za to si za výdatných protestov Marchanda vyslúžil predčasný koniec v zápase. Bostonský útočník sa zo stretu otriasol a po dvoch vynechaných minútach sa opäť vrátil do stretnutia.

Krásna manželka Alexandra Ovečkina Anastasia Fotogaléria - 17 fotiek Všetky fotky
Spoznajte Anastasiu Ovečkinovú, za slobodna...
Viac na túto tému: #hokej #NHL #Edmonton #Martin Pospíšil #Brad Marchand