Majstrovský Slovan pozná súpera. Vyzvú ho Michalovce

Hokejisti HK Dukla Ingema Michalovce postúpili do štvrťfinále play off Tipos extraligy.

14.03.2023 20:28
michalovce, trenčín Foto: ,
Na snímke šarvátka pred bránkou Michaloviec.

V rozhodujúcom 5. zápase kvalifikácie zvíťazili nad Duklou Trenčín 2:1 a v sérii triumfovali 3:2 na zápasy.

Vo štvrťfinále sa stretnú so Slovanom Bratislava, séria odštartuje v piatok v Bratislave. Pre Trenčín sa sezóna skončila.

michalovce, trenčín Čítajte viac ONLINE: Zápas Michalovce - Trenčín sme sledovali naživo

Ako prví skórovali Trenčania, keď ich najlepší strelec Šimon Petráš v 23. minúte zblízka prekonal brankára Škorváneka.

V 37. minúte vyrovnal kapitán domácich Vladimír Mihalik, pre ktorého to bol iba druhý gól v sezóne. Víťazný gól strelil útočník Roman Žitný, keď v 42. minúte využil chybu hostí v predbránkovom priestore.

HK Dukla Ingema Michalovce – HK Dukla Trenčín 2:1 (0:0, 1:1, 1:0)
Góly: 37. Mihalik (Zabusovs, Pereskokov), 42. Žitný (Glazkov, Macejko) – 23. Petráš (Čacho).
Rozhodovali: Stano, T. Orolin – Jedlička, Bogdaň, vylúčení: 3:2 na 2 min, navyše Pietroniro (Tren.) 5+DKZ za napadnutie, presilovky: 0:0, oslabenia: 0:0, 3800 divákov.
Michalovce: Škorvánek – Mihalik, Michalčin, Osburn, Bazevičs, Macejko, Glazkov – Puliš, Galamboš, Paločko – Pereskokov, Suja, Zabusovs – Žitný, Buc, Garreffa – Vašaš, Chalupa, Okoličány
Trenčín: LaCouvee – Nemčík, Tourigny, Pietroniro, Ulrych, Martiška, Ozols, Kupec – Petráš, Čacho, Valach – Thelin, Dalecký, Krajčovič – Šťastný, Sojčík, Hudec – Sloboda, Jurík, Jakubec – Stahoň
Konečný stav série: 3:2, Michalovce postúpili do štvrťfinále play off.

Jágrove partnerky. Učarovala mu i krásna Slovenka Fotogaléria - 30 fotiek Všetky fotky
Jágrov vzťah trval najdlhšie šesť rokov. Kto...

Štvrťfinále play off Tipos SHL – 1. zápasy /na 4 víťazstvá/:

HC 19 Humenné – Modré krídla Slovan 4:1 (2:0, 1:1, 1:0)
Góly: 3. Safaraleyev (Lenďák, Vaško), 5. Novota (Borov, Novický), 32. Pulščák (Jacko, Legalin), 48. Horvát (Ragan) – 29. Petriska (Ožvald, Lopuchovský).
Rozhodovali: Kalina, Smrek – Knižka, Riš, vylúčení: 4:7 na 2 min, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, 753 divákov.
Stav série 1:0

HK Gladiators Trnava – HK VITAR Martin 5:1 (2:0, 0:1, 3:0)
Góly: 6. Schmidt (Čížek, Holovič), 18. Ružek (Dvonč, Kukumberg), 58. Holovič (Jurák), 60. Moncman (Kupka), 60. Dvonč (Miščík) – 30. Juščák.
Rozhodovali: Bachúrik, Moller – Vyšný, Olle, vylúčení: 6:6 na 2 min, presilovky: 1:0, oslabenia: 1:0, 750 divákov.

Viac na túto tému: #Dukla Trenčín #HK Dukla Michalovce