Al Nassr vyrovnal, potom prišla Ronaldova chvíľa. Pozrite si jeho gólovú bombu z vyše 25 metrov

Cristiano Ronaldo zariadil víťazstvo svojho tímu Al Nassr v zápase najvyššej saudskoarabskej ligy nad Damacom 2:1 exportným priamym kopom.

22.10.2023 06:17
Cristiano Ronaldo Foto:
Cristiano Ronaldo.

Domáci futbalisti od konca prvého polčasu prehrávali 0:1, po zmene strán však otočili skóre v priebehu štyroch minút.

V 52. minúte vyrovnal Brazílčan Anderson Talisca, obrat zariadil v 56. minúte z priameho kopu nestarnúci Portugalčan:

Ten zaznamenal piaty gól z posledných troch zápasov, v portugalskom drese si pripísal štyri presné zásahy v dvoch dueloch.

V najvyššej saudskoarabskej súťaži je s 11 gólmi lídrom tabuľky kanonierov.

Jeho tím je na treťom mieste tabuľky, na lídra Al Hilal stráca štyri body.