Sassuolo sa po skalpe Juventusu vyšvihlo o tri priečky, Salernitana s Gyömbérom remizovala

Futbalisti Sassuola vyhrali v nedeľňajšom zápase 30. kola talianskej Serie A nad Juventusom Turín 1:0.

16.04.2023 20:02
Gregoire Defrel Foto: ,
Gregoire Defrel zo Sassuola sa teší z gólu v zápase proti Juventusu.

Jediný gól strelil v 64. minúte Gregoire Defrel a zabezpečil tak svojmu tímu posun o tri miesta na desiatu priečku. Juventus je momentálne siedmy s rovnakým počtom bodov aj zápasov ako ôsma Bologna.

FC Turín remizoval s US Salernitana 1:1. Vyrovnávajúci gól strelil v 57. minúte Antonio Sanabria a svojmu tímu tak zaistil posun na jedenáste miesto tabuľky pred dvanáste Udinese, ktoré má zápas k dobru.

Mikel Arteta Čítajte aj Bolestivá strata. Arsenalu opäť nestačilo dvojgólové vedenie, City sú na dohľad

Salernitana figuruje na pätnástom mieste, sedem bodov nad pásmom zostupu. V nedeľu nastúpil v jej základnej zostave aj Norbert Gyömbér, slovenský obranca hral do 77. minúty a dostal žltú kartu.

Rovnakým výsledkom 1:1 sa skončilo aj stretnutie medzi US Lecce a Sampdoriou Janov. Vyrovnávajúci gól strelil v 75. minúte Jese a získal tak pre hostí prvý bod po takmer mesiaci.

Jeho tím figuruje na poslednom mieste tabuľky a osem zápasov pred koncom sezóny potrebuje na záchranu desať bodov. Domáci sú na 16. priečke, päť bodov nad pásmom zostupu.