Sparta hrala veľmi nepresne s častými stratami lopty. Navyše v ôsmej minúte sa po štandardnej situácii presadil Nemanja Čalasan. A v 57. minúte pridal štvrtý celok minulej sezóny srbskej ligy poistku po narážačke a strele Ognjena Djuričina.
Pražania tak v pohároch z posledných šiestich zápasov piatykrát prehrali, štvrtýkrát z posledných piatich duelov neskórovali a hrozí im, že napodobnia neúspech z roku 2013, kedy tiež v 2. predkole podľahli švédskemu FC Hacken.
MAJSTROVSKÁ VETVA
- FK Spartaks Jurmala (Lot.) – SP La Fiorita (San Mar.) 6:0 (3:0)
- Torpedo Kutaisi (Gruz.) – Víkingur Gota (Faer. ostr.) 3:0 (1:0) – Marek Hlinka hral do 70. min, Miloš Lačný (obaja Torpedo) odohral celý druhý polčas
- F91 Dudelange (Lux.) – KF Drita (Kos.) 2:1 (0:1)
- APOEL Nikózia (Cyp.) – Flora Tallinn (Est.) 5:0 (2:0)
- HŠK Zrinjski Mostar (Bos. a Herc.) – FC Valletta (Malta) 1:1 (0:0)
- FC The New Saints (Wal.) – Lincoln Red Imps (Gibr.) 2:1 (1:1)
- FC Santa Coloma (And.) – Valur Reykjavík (Isl.) 1:0 (0:0)
- Sutjeska Nikšič (Č. Hora) – FC Alaškert (Arm.) 0:1 (0:1) – Oliver Práznovský (Alaškert) odohral celý zápas
- NK Olimpija Ľubľana (Slovin.) – FC Crusaders (Sev. Ír.) 5:1 (1:0)
NEMAJSTROVSKÁ VETVA
- FK Ufa (Rus.) – NK Domžale (Slovin.) 0:0
- FK Ventspils (Lot.) – Girondins Bordeaux (Fr.) 0:1 (0:1)
- Viitorul Konstanca (Rum.) – Vitesse Arnhem (Hol.) 2:2 (1:0) – Matúš Bero (Vitesse) nastúpil v 84. min
- Kajrat Almaty (Kaz.) – AZ Alkmaar (Hol.) 2:0 (1:0)
- Tobol Kostanaj (Kaz.) – Pjunik Jerevan (Arm.) 2:1 (0:0)
- Rudar Velenje (Slovin.) – FCSB (Rum.) 0:2 (0:1)
- Hapoel Haifa (Izr.) – Hafnarfjördur (Isl.) 1:1 (0:0)
- Čichura Sačchere (Gruz.) – NK Maribor (Slovin.) 0:0
- RB Lipsko (Nem.) – BK Häcken (Švéd.) 4:0 (2:0)
- Djurgaarden (Švéd.) – Mariupoľ (Ukr.) 1:1 (0:1)
- Honvéd Budapešť (Maď.) – FC Progres Niederkorn (Lux.) 1:0 (0:0)
- CSKA Sofia (Bul.) – Admira Wacker Mödling (Rak.) 3:0 (3:0) – Boris Sekulič (CSKA) odohral celý zápas
- Maccabi Tel Aviv (Izr.) – Radnički Niš (Srb.) 2:0 (0:0)
- FK Žalgiris Vilnius (Lit.) – FC Vaduz (Licht.) 1:0 (0:0) – Tomáš Malec (Žalgiris) hral od 84. min
- Molde FK (Nór.) – KF Laci (Alb.) 3:0 (2:0)
- Jagiellonia Bialystok (Poľ.) – Rio Ave (Portug.) 1:0 (1:0) – Marián Kelemen (Jagiellonia) odchytal celé stretnutie
- Šachťor Soligorsk (Biel.) – Lech Poznaň (Poľ.) 1:1 (0:0) – Július Szöke (Soligorsk) hral celý zápas, Matúš Putnocký (Poznaň) sedel na lavičke náhradníkov
- Dinamo Brest (Biel.) – Atromitos Atény (Gréc.) 4:3 (2:0)
- LASK Linz (Rak.) – Lilleström (Nór.) 4:0 (2:0)
- FC Nordsjaelland (Dán.) – AIK Štokholm (Švéd.) 1:0 (1:0)
- Hajduk Split (Chor.) – Slavia Sofia (Bul.) 1:0 (0:0)
- KRC Genk (Belg.) – CS Fola Esch (Lux.) 5:0 (4:0) – Peter Chrappan (Fola) odohral celé stretnutie
- B36 Tórshavn (Faer. ostr.) – Besiktas Istanbul (Tur.) 0:2 (0:2)
- FC St. Gallen (Švaj.) – Sarpsborg 08 (Nór.) 2:1 (1:1)
- Željezničar Sarajevo (Bos. a Herc.) – Apollon Limassol (Cyp.) 1:2 (0:1)
- Partizan Belehrad (Srb.) – FK Trakai (Lit.) 1:0 (0:0)
- Atalanta Bergamo (Tal.) – FK Sarajevo (Bos. a Herc.) 2:2 (2:0)
- Hibernian (Škót.) – Asteras Tripoli (Gréc.) 3:2 (0:2)
- NK Osijek (Chor.) – Glasgow Rangers (Škót.) 0:1 (0:1)
- Spartak Subotica (Srb.) – Sparta Praha (ČR) 2:0 (1:0)
- FC Dundalk (Ír.) – AEK Larnaka (Cyp.) 0:0
- Aberdeen (Škót.) – FC Burnley (Angl.) 1:1 (1:0)
- Stjarnan (Isl.) – FC Kodaň (Dán.) 0:2 (0:0) – Ján Greguš a Denis Vavro (obaja Kodaň) odohrali celé stretnutie
- FC Sevilla (Šp.) – FC Újpest (Maď.) 4:0 (3:0)