Pravda
Auto
Futbal
Hokej
MS v hokeji
Cyklistika
Zimné športy
Tenis
Výsledky
Naživo
Ofsajd
Myslím si
Motorizmus
Loptové hry
Atletika
Ostatné športy
Bojové športy
Hľadať
Denný / nočný režim
Newsletter
Notifikácie
Sledujte nás
Pravda
MS v hokeji
výsledky
newsletter
Pravda
Športweb
Auto
Koktail
Varecha
Newsletter
Notifikácie
Futbal
Hokej
MS v hokeji
Cyklistika
Zimné športy
Tenis
Výsledky
Naživo
Ofsajd
Myslím si
Motorizmus
Loptové hry
Atletika
Ostatné športy
Bojové športy
MS v hokeji 2024
Praha / Ostrava
Prehľad
Program
Tabuľky
Výsledky
Live prenos
Tímy
10.05.
skupina A
SUI
NOR
16:20
10.05.
skupina B
SVK
GER
16:20
10.05.
skupina A
CZE
FIN
20:20
10.05.
skupina B
SWE
USA
20:20
11.05.
skupina A
GBR
CAN
12:20
11.05.
skupina B
FRA
KAZ
12:20
11.05.
skupina A
AUT
DEN
16:20
11.05.
skupina B
POL
LAT
16:20
11.05.
skupina A
NOR
CZE
20:20
11.05.
skupina B
USA
GER
20:20
12.05.
skupina A
FIN
GBR
12:20
12.05.
skupina B
SVK
KAZ
12:20
12.05.
skupina A
DEN
CAN
16:20
12.05.
skupina B
LAT
FRA
16:20
12.05.
skupina A
AUT
SUI
20:20
12.05.
skupina B
SWE
POL
20:20
13.05.
skupina A
NOR
FIN
16:20
13.05.
skupina B
SVK
USA
16:20
13.05.
skupina A
SUI
CZE
20:20
13.05.
skupina B
GER
SWE
20:20
14.05.
skupina A
DEN
NOR
16:20
14.05.
skupina B
KAZ
LAT
16:20
14.05.
skupina A
CAN
AUT
20:20
14.05.
skupina B
POL
FRA
20:20
15.05.
skupina A
CZE
DEN
16:20
15.05.
skupina B
GER
LAT
16:20
15.05.
skupina A
SUI
GBR
20:20
15.05.
skupina B
SVK
POL
20:20
16.05.
skupina A
FIN
AUT
16:20
16.05.
skupina B
KAZ
SWE
16:20
16.05.
skupina A
CAN
NOR
20:20
16.05.
skupina B
USA
FRA
20:20
17.05.
skupina A
GBR
DEN
16:20
17.05.
skupina B
GER
KAZ
16:20
17.05.
skupina A
CZE
AUT
20:20
17.05.
skupina B
POL
USA
20:20
18.05.
skupina A
DEN
SUI
12:20
18.05.
skupina B
LAT
SWE
12:20
18.05.
skupina A
CAN
FIN
16:20
18.05.
skupina B
GER
POL
16:20
18.05.
skupina A
CZE
GBR
20:20
18.05.
skupina B
SVK
FRA
20:20
19.05.
skupina A
NOR
AUT
16:20
19.05.
skupina B
USA
KAZ
16:20
19.05.
skupina A
SUI
CAN
20:20
19.05.
skupina B
SVK
LAT
20:20
20.05.
skupina A
GBR
NOR
16:20
20.05.
skupina B
SWE
FRA
16:20
20.05.
skupina A
FIN
DEN
20:20
20.05.
skupina B
KAZ
POL
20:20
21.05.
skupina A
AUT
GBR
12:20
21.05.
skupina B
FRA
GER
12:20
21.05.
skupina A
CAN
CZE
16:20
21.05.
skupina B
LAT
USA
16:20
21.05.
skupina A
FIN
SUI
20:20
21.05.
skupina B
SVK
SWE
20:20
23.05.
Štvrťfinále
A1
B4
16:20
23.05.
Štvrťfinále
A3
B2
20:20
23.05.
Štvrťfinále
A2
B3
16:20
23.05.
Štvrťfinále
A4
B1
20:20
25.05.
Semifinále
Víťaz 1. štvrťfinále
Víťaz 2. štvrťfinále
14:20
25.05.
Semifinále
Víťaz 3. štvrťfinále
Víťaz 4. štvrťfinále
18:20
26.05.
O bronz
Zdolaný z 1. semifinále
Zdolaný z 2. semifinále
15:20
26.05.
Finále
Víťaz 1. semifinále
Víťaz 2. semifinále
20:20
Futbal
Hokej
Basketbal
Hádzaná
Volejbal
Vyberte si ligu
(6)
Extraliga mužov
Česká extraliga mužov
Bundesliga
Zobraziť všetky
×
Ligy
Dnes 08.05.
Streda
01.05.
Štvrtok
02.05.
Piatok
03.05.
Sobota
04.05.
Nedeľa
05.05.
Pondelok
06.05.
Utorok
07.05.
Dnes
08.05.
Štvrtok
09.05.
Piatok
10.05.
Sobota
11.05.
Nedeľa
12.05.
Pondelok
13.05.
Utorok
14.05.
Streda
15.05.
Top
Všetky
Naživo
Dohrané
Bude sa hrať
Hádzaná - výsledky, tabuľky online
Hádzaná:
Česká republika -
Česká extraliga mužov
10:30
Maloměřice
Litovel
Hádzaná:
World -
World Championship
16:15
Grécko
Holandsko
16:30
Rumunsko
Česká republika
20:00
Faerské ostrovy
Severné Macedónsko
21:00
Španielsko
Srbsko
21:30
Island
Estónsko