Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda Domov podcast Výsledky výsledky

Opäť sa objavil pri Djokovičovi. Vajda pri slovách vďaky pobavil Belehrad

Novak Djokovič prežil emotívnu nedeľu. Aj keď vo finále turnaja ATP v Belehrade prehral s Rusom Andrejom Rubľovom, pri ceremónii mu bývalý tréner Marián Vajda poďakoval za časy, keď ho viedol.

24.04.2022 21:17
debata (5)

Slovenský kouč dostal darček v podobe netradičnej plastiky.

„Nole, chcem sa ti poďakovať za to, čo si pre mňa urobil za posledných 15 rokov. Bolo to veľké dobrodružstvo. Veľmi som sa zabavil… väčšinu času. A na záver ďakujem sám sebe, že som to vydržal,“ uviedol s úsmevom.

Fanúšikovia na sociálnych sieťach reagovali svojsky. „Choď domov, kým ťa opäť angažuje,“ komentoval zábery jeden z fanúšikov.

Novak Djokovič s bývalými trénermi (sprava)... Foto: SITA/AP, Darko Vojinovic
Serbia Tennis Novak Djokovič s bývalými trénermi (sprava) Mariánom Vajdom, Gebhardom Gritschom a Miljanom Amanovičom po finále v Belehrade.

Vajda stál po Djokovičovom boku pri všetkých veľkých tituloch. Ako sme informovali v marci, za ich rozchodom treba hľadať aj olympijské hry, čo Vajda potvrdil pre Šport.sk.

"Nebol som za jeho účasť v Tokiu, termíny sa nahustili, ostalo málo času na prípravu a neúspech pod piatimi kruhmi mu odčerpal veľmi veľa psychických a fyzických síl.

Chápal som jeho cieľ, veľmi túžil vybojovať zlato pre Srbsko, rozdal sa tam celý a to sa potom ukázalo v New Yorku," uviedol Vajda narážajúc na finálovú prehru s Daniilom Medvedevom.

Novak Djokovič Čítajte aj Djokovič zdupľoval odkazy Wimbledonu. Rubľov mu vo finále uštedril kanára
5 debata chyba
Viac na túto tému: #Novak Djokovič #Marián Vajda