Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda EURO 2024 EURO 2024 Výsledky výsledky

Stal sa dedkom, piatykrát sa rozviedol. Matthäusa odfotili so záhadnou brunetkou

Legendárny nemecký futbalista Lothar Matthäus pred polrokom oslávil jubileum - šesťdesiatku. A pred niekoľkými dňami vysvitlo, že do okrúhlych narodenín stihol päť rozvodov.

06.10.2021 17:34
debata (3)

Jeho (zatiaľ) poslednou manželkou bola o 28 rokov mladšia ruská modelka Anastasia Klimková, s ktorou má sedemročného syna Milana. Zaujímavosťou je, že sa vzali na Slovensku. Sobáš sa uskutočnil v novembri 2014 v kaštieli Chateau Belá na juhu Slovenska.

„Hádam je to už moja posledná svadba,“ vravel vtedy pre Bild. Rovnaký zdroj ho citoval aj tentoraz – po potvrdení špekulácií o tom, že s Anastasiou netvoria pár.

Matthäus Čítajte viac Matthäus sa po piaty raz oženil. Na Slovensku si vzal Rusku

„Rozviedli sme sa už začiatkom roka. Doteraz sa ma na to nik nepýtal a ja som svoje súkromie nikomu nevešal na nos,“ povedal.

S Anastasiou si rekordér v počte štartov za nemeckú reprezentáciu udržiava priateľský vzťah. Ponechá si aj jeho priezvisko.

„Milana sme pripravili na naše rozhodnutie. Chápe, že otec a mame sú už len kamaráti, ktorí sa často stretávajú,“ dodal bývalý reprezentačný kapitán.

Mimochodom, Matthäus je už aj dedkom. Jeho najstaršia dcéra z prvého manželstva Alisa vlani priviedla na svet syna Sama.

Držiteľ Zlatej lopty z roku 1990 sa udržiava vo výbornej forme. Dôkazom sú aj snímky spred niekoľkých dní. S neznámou brunetkou si na nich užíva voľné chvíle na gréckom Mykonose. Pozrite si galériu:

Lothar Matthäus s novou partnerkou na pláži Fotogaléria - 9 fotiek Všetky fotky
Partnerka Lothara Matthäusa na Mykonose.

Podotkol, že sa poznajú len niekoľko týždňov a viac nepovie. V tajnosti drží aj jej meno.

Manželky Lothara Matthäusa

Krajanku Sylviu si vzal v roku 1981, boli spolu 11 rokov. Má s ňou dve dcéry – Alisu (35) a Violu (33). Dva roky po rozvode si vzal švajčiarsku moderátorku Lolitu Morenovú, po piatich rokoch sa manželstvo stroskotalo. Majú spolu syna Lorisa (29). Srbku Marijanu Kostičovú si vzal v novembri 2003, spoznal ju počas pôsobenia v Partizane Belehrad. Rozviedli sa v roku 2008. Nasledovalo manželstvo s ukrajinskou modelkou Kristinou Lilianou Čudinovou (2009 – 2011) a v roku 2014 sa oženil s Anastasiou Klimkovou. V tom čase mal ich syn Milan sedem mesiacov. Rozviedli sa v januári tohto roku.

3 debata chyba
Viac na túto tému: #Lothar Matthäus