SOBOTA
ZOH
8.15 Klasické lyžovanie – skiatlon žien (Dvojka, Eurosport 1, ČT Sport)
11.00 Sane – jazda 1 mužov (Eurosport 1)
12.10 Biatlon – šprint žien (Dvojka, Eurosport 1, ČT Sport)
13.25 Šortrek – finále na 1500 m mužov (Eurosport 1)
13.35 Skoky na lyžiach – stredný mostík (Dvojka, Eurosport 1)
FUTBAL
Premier League – 27. kolo:
13.30 Tottenham – Arsenal (Digi Sport 1)
18.30 Manchester City – Leicester (Digi Sport 1)
Serie A – 24. kolo:
15.00 Spal – AC Miláno (Sport 1)
20.45 Neapol – Lazio (Sport 1)
Bundesliga – 22. kolo:
15.30 Dortmund – Hamburg (Dajto)
La Liga – 23. kolo:
16.15 Málaga – Atlético Madrid (Digi Sport 3)
20.45 Real Madrid – Real Sociedad (Digi Sport 3)
Ligue 1 – 25. kolo:
17.00 Toulouse – Paríž St. Germain (Sport 2)
HÁDZANÁ
Pohár EHF
14.00 Bjerringbro-Silkeborg – Tatran Prešov
TENIS
Fed Cup
15.30 Slovensko – Rusko (Dvojka, Digi Sport 4)
NEDEĽA
ZOH v Pjongčangu
2.00 Snoubording – slopestyle mužov (ČT Sport, Eurosport 1)
3.00 Alpské lyžovanie – zjazd mužov (Dvojka, Eurosport 1, ČT Sport)
4.30 Krasokorčuľovanie – družstvá krátky program (Dvojka, Eurosport 1, ČT Sport)
7.10 Beh na lyžiach – skiatlon mužov (Dvojka, ČT Sport, Eurosport 1)
9.10 Rýchlokorčuľovanie – 5000 m mužov (Dvojka, ČT Sport, Eurosport 1)
12.10 Biatlon – šprint mužov (Dvojka, ČT Sport, Eurosport 1)
13.40 Akrobatické lyžovanie – moguls žien (Dvojka, ČT Sport)
13.45 Sane – jazda 4 mužov (Eurosport 1)
FUTBAL
La Liga – 23. kolo:
12.00 Sevilla – Girona (Digi Sport 3)
16.15 Barcelona – Getafe (Digi Sport 3)
18.30 Celta Vigo – Espanyol (Digi Sport 3)
20.45 Valencia – Levante (Digi Sport 3)
Serie A – 24. kolo:
15.00 Inter Miláno – Bologna (Sport 1)
20.45 AS Rím – Benevento (Sport 1)
Premier League – 27. kolo:
15.15 Newcastle – Manchester Utd (Digi Sport 1)
17.30 Southampton – Liverpool (Digi Sport 1)
TENIS
Fed Cup
15.00 Slovensko – Rusko (Dvojka, Digi Sport 2)
PONDELOK
ZOH
2.15 Alpské lyžovanie – obrovský slalom žien, 1. kolo (Dvojka, ČT Sport, Eurosport 1)
3.00 Krasokorčuľovanie – súťaž družstiev (Dvojka, ČT Sport)
3.00 Snoubording – slopestyle žien (Eurosport 1)
4.15 Krasokorčuľovanie – voľné tance tímov (Eurosport 1)
5.40 Alpské lyžovanie – obrovský slalom žien, 2. kolo (Dvojka, ČT Sport, Eurosport 1)
11.00 Biatlon – stíhacie preteky žien (Dvojka, ČT Sport, Eurosport 1)**
11.45 Sane – jazda 1 žien (Eurosport 1)
12.50 Biatlon – stíhacie preteky mužov (Dvojka, ČT Sport, Eurosport 1)
13.45 Akrobatické lyžovanie – moguls mužov (Dvojka, Eurosport 1)
14.25 Rýchlokorčuľovanie – 1500 m žien (Dvojka, ČT Sport, Eurosport 1)
15.00 Skoky na lyžiach – stredný mostík (ženy) (Dvojka, ČT Sport, Eurosport 1)