Hviezda duelu. Pozrite si, ako Regenda naštartoval obrat

Slovenský hokejista Pavol Regenda prispel v nižšej zámorskej AHL gólom a asistenciou k triumfu San Diega Gulls nad San Jose Barracuda 5:2.

12.01.2023 09:29
731300163 regenda Foto:
Pavol Regenda na archívnej snímke.

Vyhlásili ho za tretiu hviezdu duelu.

Domáci prehrávali po prvej tretine 0:2, na začiatku druhej však Regenda zaznamenal svoj siedmy gól v sezóne a naštartoval obrat v zápase.

V záverečnej minúte pridal v oslabení asistenciu pri hre hostí bez brankára. Regenda má v tejto sezóne AHL na konte 13 bodov (7+6) v 17 stretnutiach.

Utica si doma poradila s Clevelandom 3:2 po predĺžení, pri rozhodujúcom góle v 62. minúte asistoval slovenský obranca Šimon Nemec.

Bod za asistenciu zaznamenal aj útočník Martin Chromiak, pomohol tak k triumfu Ontaria na ľade Hendersonu 6:3.

Príprava hokejových Winter Games na Tehelnom poli Fotogaléria - 18 fotiek Všetky fotky
Príprava ľadovej plochy pre potreby hokejových...
Viac na túto tému: #Pavol Regenda #San Diego Gulls