Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda Domov podcast Výsledky výsledky

Ak Nemeček uspeje, chce pri sebe Pukaloviča a Švehlu

V prípade úspechu v nadchádzajúcich voľbách chce Igor Nemeček z pozície prezidenta Slovenského zväzu ľadového hokeja v budúcnosti bližšie spolupracovať s Róbertom Pukalovičom a Róbertom Švehlom.

09.06.2015 14:26
Igor Nemeček Foto: ,
Igor Nemeček.
debata

Doterajšieho šéfa zväzu vyzve 25. júna na kongrese v Bratislave Richard Lintner, ktorý sa opiera o podporu viacerých hokejových osobností na čele s Petrom Bondrom a Miroslavom Šatanom. Nemeček v utorkovej diskusnej relácii Rádia Expres Braňo Závodský Naživo prvýkrát hovoril o menách, s ktorými chce bližšie spolupracovať.

„Róbert Švehla pôsobil aj doteraz vo výkonnom výbore, mal by na starosti reprezentácie, špeciálne aj dvadsiatku. Určite počítam aj s Róbertom Pukalovičom, ktorý má za sebou trénerskú a manažérsku prácu i pôsobenie v zahraničí. Počítam s ním do budúcna,“ uviedol v Rádiu Expres Igor Nemeček.

Do funkcie prezidenta SZĽH nastúpil v roku 2011 po Jurajovi Širokom. Aj keď s podnikateľom už nespolupracuje, stále ho mnohí vnímajú ako Širokého človeka. Nemeček už viackrát toto tvrdenie odmietol. „Stretávali sme sa počas hokejových zápasov, počas majstrovstiev sveta, ale nestretávame sa každodenne či týždenne. Naše spoločné obdobie sa uzavrelo v roku 2011. Nie som nikým riadený, nie som nikoho človek, som samostatná jednotka,“ prízvukoval pre Rádio Expres Igor Nemeček.

debata chyba
Viac na túto tému: #Róbert Švehla #Igor Nemeček #prezident SZĽH #Róbert Pukalovič