Bitkár Šesťorkin. Ruský brankár si upratal v bránkovisku, vyrážačkou rozdával údery

Ruský brankár New Yorku Rangers Igor Šesťorkin bol zapletený do bitky počas zápasu NHL proti Chicagu Blackhawks (3:4 pp).

10.02.2024 09:17
Igor Šesťorkin Foto:
Brankár New York Rangers Igor Šesťorkin pri konflikte s útočníkom Chicaga Nickom Foglinom.

Prasknutie nervov u ruského brankára spôsobila aktivita amerického útočníka Chicaga Nicka Foligna v závere prvej tretiny.

Ten atakoval Šesťorkina pri pokuse pretlačiť puk za bránkovú čiaru. Následne ruský brankár dvakrát trafil vyrážačkou súpera do hlavy. Veľmi rýchlo sa dočkal podpory od spoluhráčov, ktorý Foligna odtlačili od brány. Pozrite si video:

Rozhodcovia veľmi rýchlo črtajúcu sa hromadnejšiu bitku zastavili. Šesťorkin dostal sa svoje konanie dvojminútový trest za hrubosť a namiesto neho odišiel na trestnú lavicu útočník Will Kylie. Za úder hokejkou dostal dvojminútový trest aj Foligno.

Ruský brankár sa v bránke Rangers objavil po prvýkrát od 26. januára a k víťazstvu svojho tímu 4:3 po predĺžení prispel 28 zákrokmi a dosiahol 90,3-percentnú úspešnosť zákrokov.

Krásna manželka Alexandra Ovečkina Anastasia Fotogaléria - 17 fotiek Všetky fotky
Spoznajte Anastasiu Ovečkinovú, za slobodna...
Viac na túto tému: #NHL #New York Rangers #Igor Šesťorkin