Slafkovského hokejka zostáva zakliata, hoci času na ľade strávil dosť. Bodoval však iný Slovák

Hokejisti Tampy Bay prehrali v noci na piatok v zámorskej NHL na ľade Columbusu 2:4.

03.11.2023 07:02
Erik Černák Foto:
Ležiaci Erik Černák pred brankárom Mattom Tomkinsom.
debata (3)

Slovenský obranca Erik Černák si v drese hostí pripísal asistenciu. V akcii bol aj Martin Fehérváry, jeho Washington prehral doma s NY Islanders 0:3.

Fehérváry odohral 18:02 minút a pripísal si dva mínsové body. Brankár NY Islanders Semjon Varlamov vychytal druhý shutout po sebe, na ľad Capitals predviedol 32 úspešných zákrokov.

Černák bodoval po prvý raz v sezóne, zaznamenal asistenciu pri góle Conora Shearyho. Tampa išla do vedenia 2:1, no nakoniec prišila o svoju šesťzápasovú bodovú sériu.

Útočník Juraj Slafkovský odohral za Montreal vyše 14 minút, no nebodoval. Jeho tím podľahol Arizone 2:3.

Debakel na vlastnom ľade utŕžilo San Jose, Vancouveru podľahlo 1:10. Obranca Quinn Hughes zaznamenal gól a štyri asistencie.

Paul Stastny Čítajte viac Požehnaní dedičstvom. Stastny nie je Šťastný, hoci mali rovnaké korčule. Paul hovoril po slovensky, aby mu nebolo rozumieť
Najlepšie zarábajúci hokejisti NHL + Slováci Fotogaléria - 27 fotiek Všetky fotky
Kto ovládol rebríček najlepšie platených hráčov...