Pravda Pravda EURO 2024 EURO 2024 Výsledky výsledky

Anaheim, si tam?! Regenda búcha na dvere Ducks, Chromiak si uctil zosnulého hokejistu gólom

Slovenský hokejista Pavol Regenda má vynikajúcu formu.

30.10.2023 08:11
Pavol Regenda Foto: ,
Pavol Regenda.

Útočník San Diega Gulls v AHL si pripísal asistenciu pri prehre 2:4 proti Hendersonu.

V šiestom zápase novej sezóny AHL zaznamenal siedmy bod. S piatimi gólmi a dvomi asistenciami je najproduktívnejším hráčom čajok. Všetko to stihol v šiestich zápasoch.

Skvelú formu má aj Martin Pospíšil. Po viacerých zdravotných patáliách mu drží zdravie a sype mu to aj v ofenzíve.

K trom gólom pridal včera večer aj tretiu asistenciu pri rozhodujúcom góle Calgary Wranglers v predĺžení proti Coloradu Eagles 2:1 pp.

Asistenciu zaznamenal aj Marián Studenič. Radoval sa z výhry Coachella Valley nad San Jose 5:4 po predĺžení.

Druhý gól v ročníku strelil Martin Chromiak. Prispel ním k výhre Ontaria nad Abbotsfordom 5:3, trafil prázdnu bránku.

Chromiak bol účastníkom pietnej spomienky, ktorou si Ontario uctilo zosnulého Adama Johnsona. Ten hrával za Ontario v sezónach 2020/21 a 2021/22.

Viac na túto tému: #Martin Pospíšil #Martin Chromiak #Pavol Regenda