Anaheim, si tam?! Regenda búcha na dvere Ducks, Chromiak si uctil zosnulého hokejistu gólom

Slovenský hokejista Pavol Regenda má vynikajúcu formu.

30.10.2023 08:11
Pavol Regenda Foto: ,
Pavol Regenda.

Útočník San Diega Gulls v AHL si pripísal asistenciu pri prehre 2:4 proti Hendersonu.

V šiestom zápase novej sezóny AHL zaznamenal siedmy bod. S piatimi gólmi a dvomi asistenciami je najproduktívnejším hráčom čajok. Všetko to stihol v šiestich zápasoch.

Skvelú formu má aj Martin Pospíšil. Po viacerých zdravotných patáliách mu drží zdravie a sype mu to aj v ofenzíve.

K trom gólom pridal včera večer aj tretiu asistenciu pri rozhodujúcom góle Calgary Wranglers v predĺžení proti Coloradu Eagles 2:1 pp.

Asistenciu zaznamenal aj Marián Studenič. Radoval sa z výhry Coachella Valley nad San Jose 5:4 po predĺžení.

Druhý gól v ročníku strelil Martin Chromiak. Prispel ním k výhre Ontaria nad Abbotsfordom 5:3, trafil prázdnu bránku.

Chromiak bol účastníkom pietnej spomienky, ktorou si Ontario uctilo zosnulého Adama Johnsona. Ten hrával za Ontario v sezónach 2020/21 a 2021/22.

Viac na túto tému: #Martin Pospíšil #Martin Chromiak #Pavol Regenda