V súboji slovenských obrancov sa tešil Sekera. Jeho Carolina zdolala Chárov Boston

Hokejisti Caroliny Hurricanes zvíťazili na domácom ľade v Raleigh nad hráčmi Bostonu Bruins 2:1 po samostatných nájazdoch.

04.01.2015 22:37
Tlustý, Lučić Foto: ,
Čech Jiří Tlustý z Caroliny (vľavo) v súboji Milanom Lučićom z Bostonu.

V poslednej minúte úvodného dejstva poslal „Canes“ do vedenia Patrick Dwyer, v druhej tretine vyrovnal Patrice Bergeron. Rozhodujúci samostatný nájazd premenil kapitán domácich Eric Staal. Slováci Andrej Sekera ani Zdeno Chára nebodovali.

Carolina - Boston

Výsledok nedeľňajšieho zápasu zámorskej hokejovej súťaže NHL:
Carolina – Boston 2:1 po sam. nájazdoch (1:0, 0:1, 0:0 – 0:0, 1:0)
Góly: 20. Dwyer (McClement, B. Malone), rozh. sam. nájazd E. Staal – 35. P. Bergeron (Marchand, Hamilton) Andrej Sekera (Carolina) odohral 25:18 min a pripísal si jednu strelu na bránku. Zdeno Chára (Boston) odohral 22:36 min, pripísal si jeden plusový bod, dve strely na bránku a dve trestné minúty.

Viac na túto tému: #Zdeno Chára #Andrej Sekera