Peverleyho prvé slová po kolapse: Koľko je do konca tretiny?

Dallaský Rich Peverley skolaboval na striedačke počas prvej dvadsaťminútovky pondelkového stretnutia NHL proti Columbusu, ale po prebratí sa nezaprel veľké hokejové srdce.

11.03.2014 12:44
Dallas Stars Foto: ,
Svetelná tabuľa v Dallase oznamuje, že stretnutie medzi domácimi "hviezdami" a Columbusom predčasne ukončili.

„Koľko zostáva do konca tretiny?“ zneli prvé slová 31-ročného Kanaďana po tom, čo vystrašil všetkých v American Airlines Arene. Zápas v siedmej minúte za stavu 0:1 prerušili, Peverleyho spoluhráči búchaním hokejok o mantinel dávali rozhodcom signál, že sa stalo niečo vážne a nemôžu pokračovať.

Skúsený center je hospitalizovaný v stabilizovanom stave, už pred sezónou mu diagnostikovali nepravidelný srdcový tep. O náhradnom termíne stretnutia zatiaľ nerozhodli.

Viac na túto tému: #Dallas Stars #Rich Peverley