3 : 4
(0:2, 1:1, 2:1)
Dánsko
Naposledy zmenené pred 6 mesiacmi

Po pomerne slabých výkonoch z pohľadu slovenských reprezentantov po 2 tretinách si v tej tretej Dáni skomplikovali zápas, nakoniec to však stačilo na ich víťazstvo, teda Slovensko prehráva s Dánskom 3:4. Dáni si zahrajú ešte zajtra o 11:30 proti Rakúsku, kde majú šancu vyhrať Nemecký pohár a Slovensko nastúpi na posledný zápas tohto turnaja proti Nemecku o 14:30. My Vám ďakujeme za sledovanie tohto prenosu a budeme sa na Vás tešiť nabudúce. Prajem pekný deň, Dovidenia.

Veľmi dramatický záver zápasu! V poslednej presilovej hre sme nedokázali nájsť strelu na vyrovnanie a Dáni si zaslužene odnášajú 3 body!

59:08

Schultz podrazil Okuliara a zvyšuje našu šancu na vyrovnanie! Budeme hrať bez brankára v hre 6 proti 4!

58:20

Dáni sú v plnom počte. Hrá sa v pomere 4 na 5.

57:47

Gól! MILOŠ ROMAN znižuje stav stretnutia! Tento zápas nakoniec skončí veľkou drámou posledné minúty pred koncom riadnej hracej doby!
Asistencie: Baláž, Čerešňák

57:47

Baláž dostal puk za bránu, rieši sa ale postavenie v bránkovisku, uvidíme ako rozhodnú hokejoví arbitri.

56:58

Pavlovič pôjde na trestnú lavicu seknutie, veľmi hektické momenty zápasu

55:58

Na trestnú lavicu pôjde Wejse za seknutie.Budeme hrať presilovku o dvoch hráčov.

55:58

Cingeľ spôsobil nepokoje pred Dánskou bránkou, vyzerá to, že Seldrupovy bola prišliapnutá lapačka, momentálne sa udeľujú tresty od arbitrov.

55:46

Slováci si zahrajú presilovú hru!

54:08

OLIVER OKULIAR okamžite odpovedá na Dánsky gól a presadzuje sa o niekoľko sekúnd neskôr!
Asistencie: Hrehorčák, Čerešňák

53:50

ANDERS KOCH využil nepozornú obranu Slovenských hokejistov, dokázal vystreliť spoza obrancov a Tomek už prakticky nemal šancu.
Asistencie: Lauridsen, From

53:19

Zápas sa vyvíja podľa predstavy Dánov, nastalo postavenie mimo hry Slovákov.

52:00

Kašlíkov pokus o strelu stroskotal blokom N. Jensena,Slováci sa nevedia dostať k strele vplyvom výbornej obrannej hry Dánov v tejto časti hry.

50:16

Faško-Rudáš mal na dosah kontaktný gól! Výborný zákrok Seldrupa betónom.

49:28

Russell naštartoval Dánov do útoku, Dáni sa však sami pripravili o pásmo.

48:23

Gajdoš nastrelil na Seldrupovu bránu, ten už ležal na chrbte, k dorážke sa Slovákom však nepodarilo dostať.

46:46

Cingeľ sa snažil prekvapiť Seldrupa, ten mu vyrazil puk a Dáni sa opäť dostávajú do ich útočného pásma.

45:40

Slováci sú v plnom počte.

44:28

Obrovská šanca Aagaarda, ktorý tečoval puk pred Tomekom, našťastie sa puk odrazil na ochrannú sieť, tlak Dánov môže pokračovať.

43:40

Budeme hrať v oslabení, Michal Beňo si neustrážil hokejku a trafil Dánskeho hráča do tváre.

42:40

Frederiksen sa dostal do nebezpečnej šanci Dánov, Tomek však ani nemusel zasahovať.

41:20

Bruggisser priklincoval Faško-Rudáša k mantinelu, Dáni ukazujú svoju tvrdú hru, ktorou si počas zápasu kontrolovali zadné rady.

40:01

Začala sa tretia tretina.

Slováci odohrali o niečo lepšiu tretinu, chýbala im však efektivita a hlavne sebavedomie, ktoré bolo na našej lavičke veľmi oslabené. Dáni boli v určitých častiach hry pod veľkým tlakom, ale udržali si rovnaký náskok ako po prvej tretine, tentokrát už aj s inkasovaným gólom a my budeme veriť, že 3. tretina bude ešte zaujímavejšia! Úvodné buly posledného dejstva sa začne približne o 12:45.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:10

Blichfeld mal na hokejke 4. gól Dánov! Puk sa však našťastie dostal k mantineli.

38:43

N. Jensen protestoval s rozhodcom, dáva si však pozor, aby nebol vylúčený do konca zápasu.

37:20

Kašlík so strelou ohrozil Selgrupa, presilovka nám však pomaly končí a vyzerá to že ju už nevyužijeme.

36:30

Dáni obetavo vyhadzujú puk a znižujú čas presilovej hry v ich obrannom pásme.

35:43

Slovensko si zahrá ďalšiu presilovú hru, Dáni nám dávajú ďalšiu šancu priblížiť sa k vylepšeniu stavu.

34:54

Obrovské šance Slovenska pri predĺženej presilovke neviedli ku kontaktnému gólu, veľká škoda.

34:40

Horná žrďka od Cingeľa zazvonila po akcií v presilovej hre!

33:16

LUKÁŠ CINGEĽ to dokázal! Prvý gól Slovenska sme stihli streliť v presilovke o 2 hráčov, k dispozícií máme teda ešte jednu.
Asistencie: Čerešňák

32:02

Seldrup posunul bránku pri obrovskej šanci Slovenska, puk sa stále nedostal za Ďansku bránu.

31:40

Oddychový čas pre tím Slovensko.

31:40

Budeme hrať 5 na 3! Russell nebezpečne narazil do Slovenského hráča a šanca na skórovanie sa zvyšuje.

30:51

Vylúčenie Larsena signalizuje presilovú hru pre Slovensko a možný návrat do tohto zápasu.

29:38

From prihrával pred bránou, úspešne ho zblokoval Kukuča.

28:02

Kukuča zakladal po dlhšom čase útok Slovenska, Dáni však svojou defenzívnou hrou dominujú tento zápas.

26:40

Blichfeld takmer zvýšil skóre stretnutia, Tomek však ukryl puk do lapačky.

25:30

Slovákom sa v prvej 5-minútovke druhého dejstva nedarí, Dáni veľmi sebavedomo a drzo zakladajú útoky na naše obranné pásmo.

24:25

Dáni sa avšak neprestávali aktívne snažiť a ich snaha vyustila v tretí gól Dánov, tento však stihli ešte v presilovej hre. MIKKEL AAGARD zvyšuje stav stretnutia.

23:40

Dáni nás majú pod tlakom, darí sa nám však nedovoliť zakončiť ich akciu.

22:30

Budeme hrať v oslabení, Pavlovič hokejkou priklepol Dánovu nohu a tak si komplikujeme zápas

21:55

Schulz takmer zvýšil už na 3-gólový rozdiel, Tomek však puk pekne upratal.

20:55

Dáni sa opäť po zdanlivom prechode našich do pásma presunuli na našu obrannú polovicu a postrašili našu obranu, k zakončeniu sme im už nedali priestor.

20:01

Začala sa druhá tretina.

Veľmi nekonzistentná hra Slovákov viedla k 2 gólom Dánov, frustrovaní Slováci odchádzajú do kabíny. Potrebujú byť viac agresívny v útočnom pásme a mať puk viac pod ich hokejkami, ak chcú zmeniť stav tohto stretnutia. Dáni naopak veľmi silný na puku v útočnom pásme dokázali využiť kaýdé väčšie zaváhanie Slovákov, dôkazom čoho je aj výsledok. Bude zaujímavé sledovať ďalšie dve tretiny, pričom tá ďalšia sa začína približne o 11:50.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:20

Naopak Dáni si veľmi užívajú tempo, ktoré určujú a dostávajú sa do streleckej možnosti, potrebujeme si to postrážiť.

18:03

Snažíme sa o vylepšenie stavu, nedarí sa nám to a Dáni boli opäť nebezpeční.

16:55

CHRISTIAN WEJSE sa po založení útoku dostal do streleckej pozícií a veľmi efektnou prihrávkou od spoluhráča dokázal delovkou zakončiť za Tomekovú sieť.
Asistencie: F. Scheel

15:40

Krátku presilovku sme si veľmi neužili, stihli sme sa však dostať do útočného pásma.

15:23

Slováci v plnom počte.

14:30

Faško-Rudáš sa snažil o aktívny forecheck, Dánsky obranca sa však dokázal dostať do útočného pásma Dánov.

13:50

Po krátkej presilovke budeme hrať vo formáte 4 na 4, Aagaard pôjde na trestnú lavicu za hákovanie.

13:20

Po súboji pri mantineli sa faulom previnil Hrehorčák, budeme hrať v oslabení.

12:14

Bruggisser mal po krásnej prihrávke šancu zvýšiť skóre, strela mu však nevyšla, Dáni si momentálne aktívnejší.

11:45

Lauridssen mal opäť dostatočný priestor na strelu, Tomek chytá.

10:29

Dáni otočili hru a dostali sa do nebezpečnej pozície, Tomek hru radšej prerušil.

09:42

Prvá formácia Slovákov dostala Dánov pod tlak, no chýbala tam dorážka.

08:30

Takáč sa snažil o rýchle vyrovnanie, Selgrupovi však nikto neclonil, takže so zákrokom nemal problém.

08:08

JOACHIM BLICHFELD ostal sám pred Tomekom a s dorážkou si prakticky mohol vymyslieť čo chce, Dáni otvárajú skóre.
Asistencie: Molgaard

06:09

Nebezpečná akcia Dánov, našťastie sa však nedostali k dorážke.

05:20

Štvrtá formácia sa presadila za modrú útočnú, opäť Kašlík skúšal rýchlu prihrávku, hra sa presúva do stredného pásma.

04:30

Dáni vyhadzujú puk a nevedia sa zbaviť puku z ich obranného pásma, výborná aktivita Slovenských hokejistov.

04:00

V úvodnej štvor-minútovke sa hra presúva zo strany na stranu, Slováci sa nevedia usadiť v útočnom pásme.

02:30

Kašlíkov individuálny prienik sa napokon skončil strelou, Seldrup však puk vyrazil lapačkou.

01:59

Prvý zákrok má Tomek už za sebou, Asperup sa dostal do nebezpečnej pozície, naštaštie pre nás sa puk dostal mimo brány

01:00

Roman vyskúšal prvú strelu na Seldrupa, tá však skončila v jeho lapačke.

00:01

Obe hymny odzneli a my sa spoločne môžeme vrhnúť na úvodné buly!

Úvodné zostavy:

Slovensko: Tomek (Hlavaj) – Gajdoš, Čerešňák ©, Ivan, Bučko, Beňo, Golian, Korenčík, Hain – Takáč (A), Cingeľ (A), Faško-Rudáš – Okuliar, Roman, Hrehorčák – Minárik, Baláž, Paulovič – Kašlík, Kusko, Kukuča
Tréner: Craig Ramsay

Dánsko: Seldrup (Steinbergs) – Bruggisser, N. Jensen, M. Lauridsen, O. Larsen, O. Lauridsen, Koch, N. Andersen, Meyer – Aagaard, Russell, From – Schultz, Molgaard, Blichfeld – Asperup, Wejse, Scheel – Andersen, Kjaer, Frederiksen
Tréner: Mikael Gath

Slovenskí hokejisti pod taktovkou trénera Craiga Ramsayho zažili úspešný vstup do Nemeckého pohára hladkou výhrou nad Rakúskom 7:1.
Ďalšia skúška ich čaká už v sobotu pred poludním proti Dánsku, ktorému nevyšiel vstup do turnaja podľa predstáv, keďže podľahli domácim Nemcom 4:1 a určite si budú chcieť napraviť chute.
Zvládne naša reprezentácia aj druhý zápas nemeckého pohára proti papierovo slabšiemu súperovi a potvrdí rolu favorita?
Sledujte tento zápas s nami a užite si tento zápas spoločne s nami!

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 11:00.