Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda EURO 2024 EURO 2024 Výsledky výsledky

Slováci si užili deň voľna, zakončili ho spoločnou večerou

Slovenská hokejová reprezentácia na 81. majstrovstvách sveta v Nemecku a Francúzsku má za sebou jeden z dvoch voľných dní po sérii štyroch duelov za päť dní.

11.05.2017 20:13
Ján Laco Foto: ,
Ján Laco sa rozhodol pre kačicu.
debata (1)

Zverenci Zdena Cígera vo štvrtok dostali úplné voľno, ktoré hráči SR využili rôzne. Niektorí oddychovali v izbách, väčšina však časť slnečného dňa strávila prechádzkou v kolínskych uliciach.

„Keďže máme voľný deň, dlhšie sme si pospali a máme pripravenú spoločnú večeru,“ prezradil obranca Peter Čerešňák, ktorý má na svojom konte víťazný gól v predĺžení súboja proti Taliansku.

„Vybral som si pečené koleno, takže pôjdem do toho. Verím, že to nebudem cítiť v najbližšom zápase,“ pokračoval s úsmevom bek českého tímu HC Škoda Plzeň. Aj Čerešňákovi dobre padlo, že sa mohol ísť naobedovať mimo hotela. „Lepšie ako monotónna strava. Dal som kuracie krídelká, prišlo to vhod,“ povedal.

Na spoločnú večeru sa tešil aj brankár Ján Laco. „V celom Kolíne nad Rýnom je síce sezóna špargle a ponúkajú ju takmer v každom podniku, ja som sa však rozhodol pre kačicu,“ prezradil.

1 debata chyba
Viac na túto tému: #Peter Čerešňák #MS v hokeji 2017