Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda Domov podcast Výsledky výsledky

Rodina a nová kariéra. Bývalý reprezentant zavesil korčule na klinec

Slovenský hokejový obranca Richard Stehlík už nie je hráčom tipsportligového MHk 32 Liptovský Mikuláš. V klube skončil na vlastnú žiadosť. Informovala o tom oficiálna stránka klubu.

29.11.2019 21:23
Richard Stehlík Foto:
Richard Stehlík na archívnej snímke.
debata

Tridsaťpäťročný Stehlík sa v lete 2019 po roku vrátil k vrcholovému hokeju a dohodol sa s vedením Liptákov, v ktorých drese pôsobil už v ročníku 2016/2017. V sezóne 2019/2020 stihol odohrať 16 stretnutí, v ktorých strelil 4 góly.

Posledný duel odohral v predohrávanom zápase 26. kola na ľade Košíc, ktorý Liptáci prehrali 0:8. Stretnutie sa pre Stehlíka skončilo predčasne, keď dostal trest na 10 minút a do konca zápasu za nešportové správanie.

"Po tom zápase prišiel za nami s tým, že si chce vziať čas na rozmyslenie. Po zápase v Košiciach sa už nepripravoval s mužstvom a vynechal aj zápasy vo Zvolene a s Budapešťou. Následne inicioval stretnutie, na ktorom sme si vyjasnili situáciu a Rišo sa rozhodol ukončiť sezónu.

Je nám ľúto, že sa takto rozhodol. Navrhli sme mu, že by sme boli radi, aby bol naďalej v štruktúrach klubu. Svoje rozhodnutie nateraz ukončiť kariéru odôvodnil tým, že sa nemôže naplno venovať hokejovým povinnostiam. Za jeho rozhodnutím stoja rodinné povinnosti a aj začínajúca pracovná kariéra," uviedol generálny manažér MHk 32 Liptovský Mikuláš Milan Čanky.

debata chyba
Viac na túto tému: #MHK Liptovský Mikuláš #Richard Stehlík