Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda EURO 2024 LOH 2024 Výsledky výsledky

Slovanisti urážali Tomáša Marcinka. Klub sa za ich správanie ospravedlnil

Slovenský zástupca v KHL Slovan Bratislava sa vo vyhlásení na sociálnej sieti dištancoval od hanlivých pokrikov niektorých fanúšikov na slovenského hokejistu Tomáša Marcinka v stretnutí proti jeho čínskemu mužstvu Červenej hviezde Kchun-lun.

06.01.2017 18:28
Slovan Bratislava, fanúšikovia Foto: ,
Fanúšikovia Slovana Bratislava.
debata (5)

Dvadsaťosemročný Marcinko sa stal terčom urážok domácich fanúšikov po tom, čo v 52. min vyrovnal na 1:1. Popradský rodák si od Bratislavčanov vypočul rôzne narážky na jeho pôvod a dlhodobé pôsobenie na východe Slovenska.

„HC Slovan Bratislava sa dištancuje od hanlivých pokrikov a narážok zo strany časti sektora na státie na adresu slovenského reprezentanta Tomáša Marcinka v závere štvrtkového zápasu KHL proti Kunlun Red Star Peking. Osobné urážky zo strany hŕstky divákov boli za hranicou akéhokoľvek dobrého vkusu. Tomášovi, jeho rodine a kamarátom sa úprimne ospravedlňujeme a želáme mu úspešný záver sezóny. Zároveň veríme, že už v najbližších domácich zápasoch ukážu fanúšikovia Slovana svoju krajšiu tvár a všetkým hráčom pripravia pekné privítanie a žičlivé hokejové prostredie,“ uviedli zástupcovia „belasých“ na facebooku.

5 debata chyba
Viac na túto tému: #HC Slovan Bratislava #Tomáš Marcinko