Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda Domov MS v hokeji Výsledky výsledky

Slovan začal s predajom vstupeniek, fanúšikom ponúkne šály i fialové dresy

Hokejový Slovan Bratislava začal v stredu popoludní s predajom vstupeniek na päť decembrových domácich stretnutí v Kontinentálnej hokejovej lige.

20.11.2013 14:44
slovan hokej, fanusikovia Foto:
Fanúšikovia bratislavského Slovana.
debata

Bratislavčania v Slovnaft Arene postupne privítajú Severstaľ Čerepovec (2. decembra), SKA Petrohrad s Iľjom Kovaľčukom (4. decembra), Lokomotivom Jaroslavľ (8. decembra), Atlantom Mytišči (9. decembra) a Neftechimikom Nižnekamsk (27. decembra).

Do Bratislavy prídu v decembri okrem Kovaľčuka aj ďalší hviezdni hráči SKA Petrohrad Roman Červenka, Alexej Ponikarovskij, Patrick Thoresen, ale aj Jevgenij Arťuchin z Atlantu, či Slovák Martin Cibák obliekajúci dres Neftechimiku Nižnekamsk.

Slovan pripravil pred stretnutím s Petrohradom pre každého návštevníka malý darček, fanúšikovia si na sedadlách nájdu limitovanú edíciu šálov. V hľadisku by sa mala zopakovať atmosféra z vlaňajšieho súboja proti Levu Praha. Proti Lokomotivu Jaroslavľ sa zasa zverenci Rostislava Čadu predstavia v špeciálnej sade fialových dresov, ktorými vyjadria podporu boja proti onkologickým ochoreniam. Výťažok z aukcie spomínaných dresov pôjde združeniu na pomoc detskej onkológii.

Vstupenky na decembrové zápasy v hodnote 16 až 20 eur sa dajú kúpiť prostredníctvom siete Ticketportal. Na súboj s Petrohradom je zvýšené vstupné od 20 do 25 eur, v cene lístka je šál Slovana. Informácie zverejnil web bratislavského klu­bu.

debata chyba
Viac na túto tému: #KHL #HC Slovan Bratislava #SKA Petrohrad #fanúšikovia Slovana