Verona so Slovákmi bodovala. Inter Miláno mieri za titulom, má už 14-bodový náskok

Futbalisti Interu Miláno zvíťazili v 30. kole talianskej Serie A nad Empoli 2:0 a na čele tabuľky majú 14-bodový náskok pred mestským rivalom AC.

01.04.2024 17:12 , aktualizované: 22:58
Ondrej Duda Foto:
Ondrej Duda sa v pondelkovom zápase talianskej najvyššej súťaže do streleckej listiny nezapísal.

„Nerazzurri“ sa ujali vedenia už v 5. minúte zásluhou stredopoliara Federica Dimarca. V B1. minúte pridal poistku striedajúci Čiľan Alexis Sanchez.

Hráči Hellasu Verona remizovali v pondelkovom zápase na ihrisku Cagliari Calcio 1:1 a v súboji tabuľkových susedov sa udržali o skóre pred svojím súperom na 15. priečke. Slovenský stredopoliar Ondrej Duda odohral celý zápas, jeho krajan Tomáš Suslov nastúpil v 66. minúte.

Iker Casillas Čítajte viac Pred kamerou bozkával novinárku, otca pripravil o milión eur. Kariéru legendy ukončil infarkt

Futbalisti FC Bologna zvíťazili v doma nad Salernitanou 3:0 a upevnili si štvrtú priečku v tabuľke, pričom na tretí Juventus strácajú iba dva body.

Salernitana je posledná a na pásmo záchrany stráca už 11 bodov. V jej zostave absentoval slovenský obranca Norbert Gyömbér.