Real Madrid sa len tesne vyhol blamáži. Zarezať ho mohol bývalý hráč Isco

Futbalisti Realu Madrid remizovali v 16. kole španielskej La Ligy v Seville s domácim Realom Betis 1:1.

09.12.2023 19:26 , aktualizované: 23:11
Lucas Vasquez Foto:
Sklamaný ofenzívny stredopoliar Realu Madrid Lucas Vasquez.

Hostí poslal v 53. minúte do vedenia Jude Bellingham, ktorý zaznamenal už svoj dvanásty gól v aktuálnej ligovej sezóne.

O vyrovnávajúci gól sa v 66. minúte postaral Aitor Ruibal. Real Madrid bol dokonca blízko k prehre. V 90. minúte sa strele bývalého hráča bieleho baletu Isca odrazila od žrde a v siedmej minúte nadstavenia vyrazil hlavičku Chadiho Riada brankár Andrij Lunin.

Slovan futbal Čítajte viac Slovan je jesenným majstrom. Mala to byť dráma, belasí a vybláznili. Weiss: Malo to hlavu aj pätu

Madridčania sú na čele tabuľky o bod pred Gironou, ktorá má zápas k dobru. V nedeľu večer sa predstaví na pôde FC Barcelona. Hráči UD Las Palmas zvíťazili na pôde Deportiva Alaves 1:0. Tím z Kanárskych ostrovov sa vďaka zisku troch bodov posunul v tabuľke na 8. miesto.

Mallorca v zostave so slovenským obrancom Martinom Valjentom zdolala Sevillu 1:0 a v neúplnej tabuľke poskočila na 15. miesto.

Hráči UD Las Palmas zvíťazili na pôde Deportiva Alaves 1:0. Tím z Kanárskych ostrovov sa vďaka zisku troch bodov posunul na 8. priečku. Real Sociedad San Sebastian triumfoval na štadióne Villarrealu 3:0, všetky góly padli v závere prvého polčasu.