Skrat bývalého slovenského reprezentanta. Na bizarnú žltú kartu nadviazal hnusným zákrokom

38-ročný slovenský útočník vydržal na ihrisku iba hodinu.

14.11.2023 13:52
820020656 Foto:
Adam Nemec hráva za rumunský tím FC Voluntari.

Bývalý slovenský reprezentant Adam Nemec, ktorý momentálne pôsobí v najvyššej rumunskej futbalovej súťaži, si počas ligového zápasu FC Botosani a FC Voluntari vybral takzvaný „deň blbec“.

38-ročný slovenský útočník dostal v 13. minúte zápasu málo vídanú žltú kartu. Nemec, ktorý háji farby Voluntari, po jednej z chýb svojich spoluhráčov nesúhlasne zdvihol ruky do vzduchu.

Pozorný rozhodca si však všimol, že Slovák má na prste obrúčku, čo futbalové pravidlá zakazujú. Nemec tak vyfasoval prvú žltú kartu.

V druhom polčase nasledovala druhá žltá a následné vylúčenie. Nemec akoby nebral na vedomie, že hrá so žltou kartou a v 61. minúte sa dopustil nepekného faulu zozadu na protihráča Eduarda Florescuho.

Nasledoval druhý kartový trest a pre Slováka zápas skončil. Video zákroku si môžete pozrieť TU.

haraslín Čítajte viac Neplačte! Haraslín sa vysmieval súperovi, Slovák vyvolal v Česku potýčku

Svojich spoluhráčov tým pripravil o dva body, keďže vedenie v početnom oslabení neudržali a zápas sa napokon skončil remízou 3:3.