Slováci v akcii: Suslov ani Duda si na body nesiahli

Futbalisti Salernitany remizovali v piatkovom zápase 12. kola talianskej Serie A na pôde Sassuola 2:2.

10.11.2023 23:04
Tomáš Suslov Foto:
Tomáš Suslov v drese Hellasu Verona.
debata (2)

Do stretnutia za hostí nezasiahol slovenský obranca Norbert Gyömbér, ktorý sledoval duel z lavičky náhradníkov.

Sassuolo je v tabuľke s 12 bodmi na 15. mieste, Salernitana naďalej čaká na prvý trojbodový zápis v sezóne a s piatimi bodmi jej patrí posledná 20. priečka.

Aleksandar Čavrič Čítajte viac Kmotrík zasiahne, len keď ide o raketu Čavriča. Srbský astmatik v lete Slovanu odovzdal byt, teraz je mašina na góly i peniaze

Hellas Verona podľahol vo večernom stretnutí na ihrisku FC Janov 0:1 a utrpel piatu prehru za sebou. V drese zdolaného tímu hral do 63. minúty Tomáš Suslov, v 71. minúte prišiel na ihrisko jeho krajan a spoluhráč Ondrej Duda, ktorý videl v závere žltú kartu.