Paríž St. Germain neudržal dvojgólové vedenie. Škriniar dostal najhoršiu známku

Futbalisti Paríža Saint Germain, v základnej zostave so slovenským reprezentantom Milanom Škriniarom, zvíťazili v nedeľňajšom zápase 10. kola Ligue 1 na pôde Stade Brest 3:2 vďaka gólu z 89. minúty.

29.10.2023 15:19
817842063 Foto:
Milan Škriniar (na snímke s hráčom Brestu Stevom Mouniéom) odohral celý zápas vo francúzskej Ligue 1.
debata (2)

Hostia viedli v 28. minúte už 2:0 po góloch Warrena Zaire-Emeryho a Kyliana Mbappeho, no do prestávky znížil Steve Mounie a krátko po zmene strán vyrovnal Jeremy le Douaron.

V 89. minúte však rozhodca ukázal na biely bod a i keď brankár Marco Bizot penaltu Mbappeho vyrazil, francúzsky kanonier rozhodol z dorážky. Parížania figurujú na druhej priečke tabuľky, Brest má o šesť bodov menej a je šiesty.

Luis Diaz Čítajte viac Najhoršie chvíle v živote. Hviezde Liverpoolu uniesli v Kolumbii rodičov, oboch zachránili

Škriniar nastúpil netradične v stopérskej dvojici s portugalským reprezentantom Danilom Pereirom a podľa ohlasov na sociálnych sieťach nefungovala ich spolupráca v obrane moc dobre.

Skutočnosť, že sa kapitánovi Slovenska nevydaril zápas práve najlepšie, naznačuje aj pozápasové hodnotenie hráčov na portáli whoscored.com.

Podľa neho dostal Škriniar známku 6,35, ktorá je je najnižšou spomedzi futbalistov Paríža, ktorý v stretnutí odohrali aspoň 80 minút. Slovák čelil v posledných týždňoch kritike za svoje výkony v Ligue 1 a dva góly od Brestu mu na pokoji takmer s istotou nepridajú.