Penalta z posledných sekúnd stála Mallorcu s Valjentom triumf. Premenil ju nestarnúci kanonier

Futbalisti Realu Madrid zvíťazili v 8. kole španielskej La Ligy na pôde Girony 3:0 a dostali sa na čelo tabuľky o bod pred Barcelonu.

30.09.2023 19:25 , aktualizované: 20:56
Real Madrid, Girona Foto: ,
Futbalisti Realu Madrid v zápase proti Girone.

O svojom triumfe rozhodli už v prvom polčase, keď sa presadili Joselu a Aurelien Tchouameni, po zmene strán pridal tretí gól Jude Bellingham.

Girona po prvej prehre v sezóne klesla na tretiu priečku, na Real stráca dva body. Hráči Getafe remizovali s Villarrealom 0:0.

Matúš Bero Čítajte aj Bayern prehrával o dva góly, Kane a Sané mu zachránili bod. Bero sa zranil

Mallorca v zostave so slovenským obrancom Martinom Valjentom remizovala na pôde Raya Vallecano 2:2. Domáci vyrovnali v 90+12. minúte, keď Radamel Falcao premenil pokutový kop.

Viac na túto tému: #Real Madrid #Martin Valjent