Bayern prehrával o dva góly, Kane a Sané mu zachránili bod. Bero sa zranil

Úradujúci nemecký futbalový majster Bayern Mníchov zaznamenal druhú remízu v novej sezóne Bundesligy. V šiestom kole remizoval na trávniku RB Lipska 2:2. Bavori v tabuľke figurujú na priebežnom treťom mieste, Lipsku patrí piata priečka.

30.09.2023 20:41
Matúš Bero Foto: ,
Zranený Matúš Bero odchádza z ihriska v úvode zápasu Bochum - Mönchengladbach.

Domáci viedli po prvom polčase 2:0. V 57. minúte premenenou penaltou znížil stav anglický kanonier Harry Kane a v 70. minúte vyrovnal krídelník Leroy Sané.

Futbalisti VfL Bochum podľahli Borussii Mönchengladbach 1:3. Slovenský stredopoliar domácich Matúš Bero pre zranenie odišiel z ihriska už po siedmich minútach.

Bayer Leverkusen zvíťazil na trávniku Mainzu 3:0. Eintracht Frankfurt nestačil na VfL Wolfsburg 0:2. O oba góly domácich sa postaral útočník Jonas Wind. Heidenheim zdolal Union Berlín 1:0.

Kolín nad Rýnom podľahol VfB Stuttgart 0:2. Autorom oboch presných zásahov bol útočník Deniz Undav.

Viac na túto tému: #Bayern Mníchov