Krstovič si ani neškrtol, Neapol s Lobotkom je späť na víťaznej vlne. Gyömbér sa prizeral šou štvorgólového žolíka

Futbalisti US Lecce podľahli v siedmom kole talianskej Serie A doma úradujúcemu majstrovi SSC Neapol 0:4.

30.09.2023 17:15 , aktualizované: 23:11
Stanislav Lobotka Foto: ,
Stredopoliar Neapola Stanislav Lobotka v súboji s Hamzom Rafiom z Lecce.

Slovenský stredopoliar hostí Stanislav Lobotka odohral 75 minút. Za Neapol sa presadil po štvrťhodine Ostigard, na začiatku druhého polčasu skóroval Osimhen a v závere spečatili skóre Gaetano a z penalty Politano.

Bývalý kanonier Nikola Krstovič odohral za domácich celý zápas.

Matúš Bero Čítajte aj Bayern prehrával o dva góly, Kane a Sané mu zachránili bod. Bero sa zranil

Inter Miláno zvíťazil na pôde Salernitany 4:0 a dostal sa na čelo tabuľky o skóre pred AC Miláno. O triumfe hostí rozhodol štyrmi gólmi striedajúci argentínsky útočník Lautaro Martinez, slovenský obranca Norbert Gyömbér odohral za Salernitanu celý zápas a dostal žltú kartu.

AC Miláno zdolalo na domácom trávniku Lazio Rím 2:0.

Viac na túto tému: #SSC Neapol #Stanislav Lobotka #US Lecce