Barcelona vydrela výhru nad Sevillou. Rozhodol vlastný gól bývalého hráča Realu

Futbalisti Barcelony sa v domácom zápase proti Seville dlho nemohli presadiť, ale nakoniec im k výhre pomohol nešťastný gól Sergia Ramosa, ktorý bol predtým kapitánom najväčšieho rivala katalánskeho klubu Realu Madrid.

29.09.2023 23:28
Sergio Ramos Foto:
Sergio Ramos si strelil vlastný gól.

Barcelona v predohrávke ôsmeho kola privítala na svojom ihrisku Sevillu a od začiatku bola aktívnejším tímom. V 22. minúte dokonca João Félix nastrelil brvno.

Žiadna šanca sa ale neujala a ani Sevilla nebola v útoku úspešná. Najväčšiu šancu mal Rakitič, ale svoju hlavičku namieril tesne vedľa pravej tyče barcelonskej bránky.

Stretnutie tak rozhodol jediný gól. V 76. minúte Ferrán Torres vracal hlavou loptu pred bránku a Sergio Ramos, ktorý dlhé roky hrával za Real Madrid, si nešťastne zrazil loptu do bránky. Barcelona tak porazila Sevillu tesne 1:0 a posunula sa na čelo LaLigy.

Barcelona – Sevilla 1:0 (0:0)
Gól: 76. vlastní Ramos

Viac na túto tému: #fc barcelona #Sergio Ramos