Hrdinský výkon Malorky. Barcelona druhýkrát v sezóne stratila body, prispel k tomu aj Valjent

Futbalisti RCD Mallorca získali v 7. kole španielskej La Ligy veľmi cenný bod.

26.09.2023 23:44
Martin Valjent Foto: ,
Zľava hráči RCD Mallorca Martin Valjent a Giovanni González naháňajú Joaa Félixa z Barcelony.

Na domácej pôde remizovali s Barcelonou 2:2, keď v zápase dvakrát viedli. Deľbu bodov zariadil v 75. minúte 20-ročný mladík Fermin Lopez. Slovenský obranca Martin Valjent odohral proti katalánskemu lídrovi tabuľky celý zápas.

Alvaro Morata Čítajte aj Studená sprcha v úvodnej štvrťhodine. O prvé zaváhanie Realu v sezóne sa postaral jeho mestský rival

Barcelona zaznamenala druhú remízu v sezóne, na konte má päť víťazstiev. Nezdolaným tímom je okrem nej už len Girona. RCD Mallorca je so šiestimi bodmi a bilanciou 1–1–3 na 15. mieste.

Hráči FC Sevilla zvíťazili nad Almeriou presvedčivo 5:1 a v neúplnej tabuľke sa posunuli na 11. miesto. Andalúzania rozhodli o svojom triumfe už v prvom polčase, v ktorom si vypracovali trojgólový náskok.

Renovácia štadióna Barcelony + vizualizácia po nej Fotogaléria - 16 fotiek Všetky fotky

Jeden z najslávnejších štadiónov sveta Camp...
Viac na túto tému: #fc barcelona #RCD Mallorca