Duda bol proti AC Miláno najlepším hráčom Verony, nastúpil za ňu aj Suslov. Rozhodol gól z 8. minúty

Futbalisti AC Miláno zvíťazili v sobotnom zápase talianskej Serie A nad hráčmi Verony 1:0.

23.09.2023 17:46 , aktualizované: 20:43
Ondrej Duda Foto:
Ondreja Dudu sa snaží zastaviť Yunus Musah z AC Miláno.

Jediný gól stretnutia padol už v 8. minúte, postaral sa oň portugalský útočník Rafael Leao.

V drese Verony hral do 70. minúty slovenský reprezentant Ondrej Duda a na webe Sofascore dostal najlepšiu známku zo všetkých hráčov svojho tímu (7,3). Tomáš Suslov nastúpil v 80. minúte, spomínaný portál ho ohodnotil známkou 6,4.

800314545 Čítajte aj Francúzi si podali Škriniara: Bol katastrofálny, súperi si užívali jeho pomalosť

Futbalisti Juventusu Turín utrpeli prvú prehru v prebiehajúcej ligovej sezóne, keď podľahli domácemu Sassuolu 2:4. Turínčania figurujú na štvrtom mieste neúplnej tabuľky, Sassuolo sa vďaka druhej výhre posunulo na 11. priečku.

Lazio neudržalo vedenie a s Monzou remizovalo 1:1.

Krásne partnerky hviezdnych svetových futbalistov Fotogaléria - 61 fotiek Všetky fotky
Medzi najslávnejšie futbalové páry sme zaradili...
Viac na túto tému: #AC Miláno #hellas verona #Ondrej Duda #Tomáš Suslov