Panika v Miami? Messi sa vrátil do zostavy, no nedohral. Tréner prezradil viac

Lionel Messi sa vrátil do zostavy Interu Miami, no zápas v MLS proti Torontu nedohral.

21.09.2023 08:39
Lionel Messi Foto: ,
Lionel Messi počas zápasu s Torontom.

Argentínsky futbalista odišiel z ihriska v 37. minúte pre zranenie. Jeho tím zdolal súpera 4:0 na účasť v play off Východnej konferencie stráca 5 bodov.

Tridsaťšesťročný útočník nenastúpil na uplynulý zápas na pôde Atlanty, tréner Miami Gerardo Martin uviedol, že Argentínčan bojuje so svalovou únavou.

Inter bez svojej najväčšej hviezdy podľahol súperovi 2:5 a pripísal si prvú prehru od Messiho príchodu do klubu.

Proti Torontu hral len 37 minút, potom ho tréner vystriedal. Pri ošetrení bolo zrejmé, že Messi má problém s nohou.

Messi a pizzeria Čítajte aj Obchodná sila Messiho v praxi: Stačil jeden príspevok a pizza v Miami ide na dračku

„Ozvalo sa mu staré zranenie, ktoré ho trápilo,“ povedal tréner Miami po zápase. Martin dodal, že Messi vynechá aj nedeľňajší zápas v Orlande.

Kormidelníkovi Interu narobilo vrásky aj zranenie Jordiho Albu, ktorý odišiel z ihriska len tri minúty pred Argentínčanom. Ani on v nedeľu nenastúpi.

18485113 Čítajte aj Bol neuveriteľný plačko! Legendárny Totti si podal modlu českého futbalu

Rusnák pomohol Seattlu gólom

Slovenský futbalista Albert Rusnák skóroval v nočnom zápase MLS. Jeho tím Seattle Sounders zvíťazili na ihrisku Colorada Rapids 2:1. Dvadsaťdeväťročný ofenzívny futbalista sa presadil v 56. minúte, keď zvýšil vedenie tímu na 2:0.

Pre Rusnáka to bol štvrtý gól v sezóne. V zápase sa presadil hlavou, keď si nabehol do šestnástky na center z pravej strany a brankárovi nedal šancu.

V akcii bol v nočných zápasoch aj Ján Greguš z Minnesoty, jeho tím prehral na pôde LA Galaxy 4:3. Slovenský stredopoliar odohral celý zápas a v prvom polčase videl žltú kartu.

Lionel Messi a jeho nová luxusná vila na Floride Fotogaléria - 27 fotiek Všetky fotky
Lionel Messi získal luxusnú nehnuteľnosť na...
Viac na túto tému: #Lionel Messi #Inter Miami