Pravda Pravda EURO 2024 LOH 2024 Výsledky výsledky

Fatálna chyba obrancu viedla ku gólu Slováka. Presadil sa pri svojom debute, nahrávala mu legenda

Slovenský futbalista Adrián Kaprálik zažil v Poľsku vydarený debut za Górnik Zabrze. V súboji 5. kola najvyššej poľskej ligy strelil gól pri remíze 1:1 proti Widzew Lodž.

19.08.2023 09:39
Kapralik Foto:
Adrián Kaprálik.

V 24. minúte stretnutia sa k lopte dostal legendárny nemecký futbalista Lukas Podolski, ktorý využil obrovské zaváhanie obrancu. Ten nedokázal spracovať nakopávanú loptu.

Slovák dostal ideálnu prihrávku do vnútra šestnástky a pohotovou strelou prekonal brankára hostí.

Odchovanec MŠK Žilina si tak otvoril strelecký účet pri svojom debute v Poľsku, kde je na hosťovaní.

Domácim ušlo víťazstvo v nadstavenom čase, keď hostia vyrovnali v 95. minúte zásluhou Jordiho Sáncheza.