Dvojgólové vedenie United na výhru nestačilo, Newcastle nedal šancu Evertonu

Futbalisti Newcastlu United zvíťazili vo štvrtkovom 33. kole Premier League na ihrisku Evertonu 4:1. Zásluhou triumfu sa udržali na treťom mieste tabuľky o dva body pred Manchestrom United, ktorý má o jeden odohraný zápas menej.

27.04.2023 23:23
Manchester United Foto: ,
Futbalisti Manchestru United po remíze s Tottenhamom.

„Červení diabli“ remizovali na ihrisku Tottenhamu 2:2.

Dva góly Newcastlu strelil Callum Wilson, ďalšie pridali Joelinton a Jacob Murphy. Slovenský brankár Martin Dúbravka sedel celý zápas na lavičke náhradníkov.

Erling Haaland Čítajte aj Divák zachytil, ako sa do seba pustili hviezdy. Kto vytočil rekordéra Haalanda?

Everton je po prehre na 19. mieste a na 17. Nottingham, ktorý je nad pásmom zostupu, stráca dva body. Posledný je naďalej Southampton, ktorý doma podľahol Bournemouthu 0:1.

Manchester United viedol po prvom polčase 2:0, keď ho poslal do vedenia Jadon Sancho a druhý gól pridal Marcus Rashford. Po prestávke domáci znížili zásluhou obrancu Pedra Porra a skóre uzavrel v 79. minúte Son Heung-Min.

Kluby, ktoré najviac využívajú mladých futbalistov Fotogaléria - 25 fotiek Všetky fotky
Až troch zástupcov má Slovensko v prestížnom...
Viac na túto tému: #Manchester United #Tottenham Hotspur #Newcastle United