Šnúra sa nekončí. O výhre Barcelony rozhodol Pedri, na ťahu je rival

Futbalisti FC Barcelona zvíťazili v nedeľňajšom dueli 21. kola španielskej La Ligy na ihrisku Villarrealu 1:0.

12.02.2023 23:20
Pedri Foto: ,
Pedri predviedol svoje gólové gesto aj proti Villarrealu.

Jediný gól strelil v 18. minúte Pedri, ktorý sa presadil po priťuknutí od Roberta Lewandowského.

„Barca“ natiahla sériu víťazstiev vo všetkých súťažiach na 11 zápasov. V lige vyhrala šiesty duel v rade a upevnila si vedúce postavenie v tabuľke, v ktorej má na druhý Real Madrid už 11-bodový náskok.

Obhajca titulu pre povinnosti na MS klubov v Maroku odohrá svoj zápas 21. kola až v stredu. Villarreal po tretej prehre za sebou zostal na ôsmom mieste.

Real Madrid Čítajte aj Arabi hrýzli a trikrát udreli, Realu však piatu trofej neuchmatli

Štvrtú priečku si poistilo Atlético Madrid, ktoré vydrelo na pôde Celty Vigo víťazstvo 1:0. Rozhodol o ňom gól holandského útočníka Memphisa Depaya z 89. minúty.

Hostia hrali od 70. minúty bez vylúčeného obrancu Stefana Saviča, ktorý dostal červenú kartu za pridržanie Harisa Seferoviča rútiaceho sa do šance.

V prvom nedeľnom stretnutí Rayo Vallecano remizovalo na trávniku Getafe 1:1.

Futbalové hviezdy. Ako budú vyzerať na dôchodku? Fotogaléria - 41 fotiek Všetky fotky
Ako budú vyzerať hviezdy svetového futbalu na...
Viac na túto tému: #fc barcelona #Pedri