Inter vyhral a naháňa Juventus s AC. Škriniar za seba nikoho nepustil

Futbalisti Interu Miláno v zostave so slovenským stopérom Milanom Škriniarom zvíťazili v sobotňajšom domácom zápase 18. kola Serie A nad Hellasom Verona 1:0.

14.01.2023 22:50
Milan Škriniar Foto:
Milan Škriniar v družnej debate s brankárom Andre Onanom.

Jediný gól strelil už v 3. minúte argentínsky útočník Lautaro Martinez. V tabuľke sú štvrtí, keď sa dotiahli na tretí Juventus a už iba bod strácajú na milánske AC, ktorého hráči iba remizovali 2:2 v Lecce.

Hostia prehrávali po polčase už dvojgólovým rozdielom, napokon vďaka presným zásahom Rafaela Leaa a Davidea Calabriu dokázali získať aspoň bod. Z druhého miesta tabuľky stráca úradujúci šampión na lídra súťaže SSC Neapol už deväť bodov.

US Cremonese sa ani na osemnásty pokus nedočkali prvého víťazstva v tejto sezóne ligy. V sobotňajšom stretnutí prehrali v súboji dvoch nováčikov doma s Monzou 2:3 a so siedmimi bodmi sú naďalej na dne tabuľky.

Stanislav Lobotka Čítajte viac Lobotka sa podieľal na demontáži Juventusu. Neapol si letí po titul