V malom londýnskom derby triumf Tottenhamu. Zažiaril Kórejčan

V stretnutí tabuľkových susedov prispel Son Heung-Min k triumfu Tottenhamu nad West Hamom 3:1 dvoma gólmi.

20.03.2022 19:47
Son Heung-Min. Foto:
Son Heung-Min sa teší z jedného z dvoch gólov, ktoré strelil do brány West Hamu.

Vďaka trojbodovému zásahu sa dokázal Tottenham posunúť na 5. miesto anglickej Premier league a predstihnúť tak aktuálne už šiesty Manchester United. West Hamu patrí 7. pozícia.

Antonio Rüdiger. Čítajte viac Prvý utečenec od Abramoviča. Hviezdny obranca pôjde do Juventusu

Hrdinom v drese domáceho tímu bol kórejský útočník Heung-Min Son, ktorý sa presadil dvoma gólmi. Najskôr v 24. minúte zvyšoval na 2:0 potom, čo si v úvode strelil vlastný gól hosťujúci Zouma.

Desať minút pred polčasovou prestávkou vykresal iskierku nádeje pre West Ham Benrahma, ktorý znížil na 1:2. No definitívu troch bodov pre Tottenham zaistil druhým zásahom Son.