AC Miláno v lige druhýkrát za sebou prehral, nestačil na Udinese

Futbalisti AC Miláno v talianskej lige druhýkrát za sebou prehrali, keď podľahli Udinese na jeho ihrisku 0:1.

08.03.2014 22:56
Antonio Di Natale, Udinese Foto: ,
Antonio Di Natale rozhodol o výhre Udinese nad AC Miláno.

V tabuľke zostal milánsky celok na desiatej priečke. Udinese, ktoré sa dočkalo výhry v lige po troch bodových stratách, vyšla odveta za októbrový duel na San Sire, v ktorom domácim podľahlo rovnakým výsledkom.

Pozrite si gól Antonia Di Nataleho.

O jediný gól zápasu sa postaral v 67. minúte svojim deviatym presným zásahom v sezóne najlepší klubový strelec Antonio Di Natale, ktorý doklepol do odkrytej bránky prízemný center Bruna Fernandesa. Milánsky klub má po 27 odohratých zápasoch na konte desať prehier, čo je jeho najhoršia bilancia od ročníka 1996/97.

Catania doma remizovala s Cagliari 1:1 a zostáva na predposlednom, zostupovom mieste. Domáci nedokázali pretlačiť súpera ani napriek tomu, že dohrával posledných dvadsať minút bez vylúčeného Danila Avelara.