Dva góly a kapitánska páska! Hamšík vstúpil do sezóny skvele

Slovenský futbalista Marek Hamšík priviedol Neapol v 1. kole talianskej ligy k víťazstvu 3:0 nad Bolognou dvomi gólmi.

25.08.2013 22:41
Marek Hamšík Foto: ,
Marek Hamšík.
debata (8)

Premiérový zásah zaznamenal Hamšík v poslednej minúte prvého polčasu. V šestnástke si prebral loptu, obišiel aj brankára a poslal loptu do siete.

Prvý gól Mareka Hamšíka v sezóne

Ešte pred slovenským reprezentantom otvorila skóre letná posila SSC z Realu Madrid – José Maria Callejón. Neapolčania tak odchádzali na polčasovú prestávku s dvojgólovým náskokom.

Po zmene strán dokázali zverenci Rafaela Benitéza ešte zvýšiť. Skvelý večer zavŕšil Hamšík, ktorý nastúpil s kapitánkou páskou na ruke, v 64. minúte, keď stanovil konečný výsledok zápasu.

V drese hostí sa predstavil v prvom stretnutí v talianskej lige ďalší Slovák – obranca Marek Čech, ktorý nastúpil v základnej zostave a odohral 72 minút.

Góly: 45.+ a 63. Hamšík, 32. Callejon
Marek Hamšík (Neapol) hral do 71. min a strelil dva góly, Marek Čech (Bologna) hral do 72. min

Parma – Chievo Verona 0:0