Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda EURO 2024 EURO 2024 Výsledky výsledky

Pil som až do bezvedomia, priznal Rooney. Cítil sa trápne a z domu nevychádzal celé dni

Bývalý anglický futbalový reprezentant Wayne Rooney priznal, že v období po 20. narodeninách mnohokrát pil alkohol, až kým neomdlel.

07.11.2023 18:00
Wayne Rooney Foto: ,
Wayne Rooney počas reprezentačného zápasu v roku 2016.
debata

Ako referuje web news.sky.com, Rooney v podcaste niekdajšieho ragbistu Roba Burrowa povedal, že pitím alkoholu sa snažil vyrovnať s tlakom, ktorý zažíval ako profesionálny futbalista.

„Keď som mal niečo cez 20 rokov, hocikedy som sa niekoľko dní nepohol z domu a pil som takmer do bezvedomia.

14. Lothar Matthäus Čítajte viac Najlepší futbalista súčasnosti? Legendárny Matthäus s menom neotáľal, no našiel pri ňom aj negatívum

Nechcel som byť medzi ľuďmi, pretože sa niekedy cítite trápne a niekedy máte pocit, že ste ľudí sklamali. Nevedel som, ako sa s tým vyrovnať, a tak som si vybral alkohol, aby mi pomohol sa cez to dostať,“ vyhlásil Rooney.

Napriek tomu, že mohol požiadať o pomoc iných, rozhodol sa, že tak neurobí a snažil sa problémy vyriešiť sám. „Keď tak robíte a neprijímate pomoc a rady druhých, môžete spadnúť skutočne nízko a ja som takto žil niekoľko rokov.

Wayne Rooney Čítajte viac Éra Messiho a Ronalda sa skončila, tvrdí Rooney. Menoval najlepšieho hráča súčasnosti

Našťastie, teraz sa nebojím ísť a hovoriť s ľuďmi o niektorých problémoch, ktoré môžem mať,“ dodal 38-ročný Rooney, ktorý strelil za Anglicko 53 gólov a je historicky najlepším strelcom Manchestru United, v ktorom pôsobil v rokoch 2004 až 2017.

(Ne)futbalové momenty Bobbyho Charltona Fotogaléria - 19 fotiek Všetky fotky
Koniec 50. rokov. Bobby Charlton v drese...
debata chyba
Viac na túto tému: #alkohol #pitie #tlak #Wayne Rooney