Banská Bystrica nedala Michalovciam šancu. Hladké víťazstvo spečatil Polievka

Futbalisti MFK Dukla Banská Bystrica zvíťazili na ihrisku MFK Zemplín Michalovce 3:0 v piatkovom zápase 3. kola Niké ligy.

11.08.2023 22:28
Michalovce - Banská Bystrica Foto: ,
Michal Jeřábek (Michalovce) a Róbert Polievka (Banská Bystrica). Ilustračná fotografia.

Hostia vykročili za prvým triumfom v sezóne úspešným úvodom zápasu, keď už v 3. minúte Martin využil Rymarenko nedôraz domácich v defenzíve.

Od 19. minúty bol náskok hostí dvojgólový po zásahu Jakuba Uhrinčaťa, ktorý zužitkoval Rymarenkov center.

michalovce, bystrica Čítajte viac Zápas Michalovce - Banská Bystrica sme sledovali ONLINE

Michalovčania nedokázali prekvapiť defenzívu Dukly, ktorá bez väčších problémov kontrolovala dvojgólový náskok. Skóre zápasu uzavrel v 88. minúte Róbert Polievka.

Hráči Michaloviec majú po troch zápasoch na konte jeden bod za bezgólovú remízu a ako jediní zatiaľ nestrelili ani gól. Banská Bystrica má o tri body viac.

Niké liga – 3. kolo:

MFK Zemplín Michalovce – MFK Dukla Banská Bystrica 0:3 (0:2)
Góly: 3. Rymarenko, 19. Uhrinčať, 88. Polievka.
Rozhodovali: Očenáš – Štofik, Vitko, ŽK: Volanakis, Bednár – Migaľa, Willwéber
Michalovce: Száraz – Marjanovič, Bednár, Volanakis (46. Jánošík) – Šimko, Šimamura (46. Steinhübel), Karasjuk, Bahi – Marcin, Žofčák (77. Vaško), Adekunle (46. Pavúk)
Banská Bystrica: Hruška – Migaľa (79. Godál), Uhrinčať, Hlinka, Willwéber, Záhumenský – Ľupták (78. Pišoja), Richtárech, Acosta (74. Slebodník) – Rymarenko (90. Guimaraes), Polievka (90. Depetris)

Ohlasy po zápase Lech Poznaň - Spartak Trnava Fotogaléria - 12 fotiek Všetky fotky
Jedenástka Trnavy pred zápasom v Poznani. Aký...
Viac na túto tému: #Dukla Banská Bystrica #MFK Zemplín Michalovce #Róbert Polievka